Hitem v manikúře je půlměsíc, krajka nebo drobné černé tečky

[no_pagination]

Milióny žen věnují svým nehtům spoustu času, péče a pozornosti. Ale chození do salónu každý druhý týden se může po nějaké čase dost prodražit. Navíc často ani není čas na to každý den chodit do nehty.

Ukážeme vám, co je trendy

To je důvod, proč jsme dnes pro Vás sestavili seznam 13 skvělých tipů a triků pro perfektní domácí manikúru. Udělat si nehty jako profesionál je mnohem jednodušší, než si myslíte.

1. Půl-měsíční manikúra

Čtěte také: Takhle jsem změnila roky staré, šedivé, špinavé boty na sněhově bílou: Vypadají jako nové, stačí znát tento jednoduchý postup!

Použijte zesilovače papírové lepící šablony, abyste vytvořili perfektní půlměsíční nehty.

2. Krajková manikúra

Můžete vytvořit krásné krajkové nehty doma pomocí krajky koupené v obchodě s textilem. Stačí si nastříhat krajku na menší kousky, které pak už jen stačí aplikovat na ještě nezaschlý lak.

3. Puntíková manikúra

Použijte zaoblený konec obyčejné pinetky, abyste vytvořili dokonalé puntíky.

4. Mramorová manikúra

Můžete snadno vytvořit krásný efekt „mramoru“ na nehtech pomocí běžného plastového sáčku. Stačí ho jen zmačkat a přitisknout na nehty, zatímco vrchní vrstva laku je ještě vlhká.

5. Základní francouzská manikúra

Chcete-li nechat své nehty vyzkoušet profesionální francouzskou manikúru, vezměte pryžovou gumu a obalte ji kolem nehtu. Vykukující špičku nehtu poté nalakujte barvou dle Vašeho výběru.

6. Rychlá a snadná Ombre manikúra

Použití make-up houbičky je nejjednodušší způsob, jak si vytvořit dokonalou ombre manikúru.

7. Matná manikúra

Přidání světlých barvených očních stínů nebo bílého fixačního prášku do průhledného laku Vám umožní vytvořit vynikající matný lak na nehty.

8. Čištění a zpevnění nehtů zubní pastou

Zubní pasta aplikovaná na Vašich nehtech po dobu několika minut může jednoduše zesílit Vaše nehty. Vápník obsažený v zubní paste je totiž dobrý nejen pro zuby. Rovněž zrychlí růst Vašich nehtů a krásně je vybělí.

9. Rychleji vysušte lak na nehty

Aby nedošlo k plýtvání drahocenného času čekáním na uschnutí laku, ponořte své nehty do ledové vody.

10. Upevnění nalomeného nehtu

Opravte nalomený nehet pomocí papírové utěrky. Aplikujte malý kousek papírové utěrky (kapesníčku) na nehty a zafixujte průhledným lakem.

11. Lehce odstraňte lak na nehty

Vložte dvě kuchyňské houbičky do skleněné nádoby(např. od přesnídávky) a nechte díru uprostřed. Poté dovnitř nalijte odlakovač na nehty a vložte prst do středu válcových houbiček. Třete, dokud nevymizí veškerý lak.

12. Zbavte se skvrn od laku na nehty

Zubní pasta může být použita k odstranění skvrn od laku na nehtech, zatímco jim dodá zdravě vypadající vzhled.

13. Opravte chyby při malování nehtů pomocí bílého lepidla

Použijte bílé lepidlo na kůži kolem nehtů, ale nezakrývejte své nehty. Poté si namalujte nehty lakem, jako to obvykle děláte. Po dokončení lepidlo odlepte, nadbytečný lak na nehty zůstane na suchém lepidle.

Zdroj fotografií: freepik.com