Redakce ProSvět.cz
21 prosince, 2018

Štítná žláza trápí stále více lidí, ročně viditelně vzroste počet pacientů, kteří s ní mají problémy. Možná mezi ně patříte i vy. Ještě než začnete za její léčbu bezmyšlenkovitě utrácet horentní sumy a spoléhat se na léky, které jsou často plné chemie, přečtěte si dnešní článek.

Existuje přírodní léčba, která má příjemné výsledky a dokonce může vaše problémy zcela odstranit. Uvidíte, že stačí jedna jediná ingredience a vaše štítná žláza vás může přestat trápit a komplikovat vám život.

Co vám pomůže?

Chcete-li se spolehnout na přírodní léčbu, vsaďte na lněná semínka. Na první pohled se možná tváří obyčejně, ve skutečnosti nám toho mohou hodně nabídnout. S pomocí lněných semínek odstraníte ze svého těla veškeré toxiny, které se v něm postupem času vesele nahromadily a napáchaly zde více škody, nežli užitku.

Jak na to?

Připravte si celkem 12 čajových lžiček lněných semínek, která zalijte litrem vařící vody. V menším hrnci semínka s vodou nechte 15 minut vařit, poté sceďte. Nápoj byste měli pít celkem 6x denně a pokaždé teplý, takže si jej určitě ohřejte. Opakujte každý den po dobu dvou týdnů.

Abyste ještě více podpořili účinnost lněných semínek, snažte se po dobu tráví kůry stravovat pokud možno stravě a vyváženě, aby vašemu tělu nic nechybělo a abyste jej zároveň zbytečně nezahlcovali potravinami, které mu škodí.

Z jídelníčku proto minimálně po dobu čtrnácti dní vyřaďte tučné maso, mléčné výrobky, cukr a kofein. Berte to jako očistu těla, která vám pomůže hned v několika ohledech,

Sdílejte článek