Trápíte se, protože máte malý byt? Už nemusíte, podívejte se na tyto úžasné triky. Díky nim bude i Váš byt vypadat opticky prostornější! -
Menu

Trápíte se, protože máte malý byt? Už nemusíte, podívejte se na tyto úžasné triky. Díky nim bude i Váš byt vypadat opticky prostornější!

Návrh interiéru je náročný úkol. Jedna z nejvíce fascinujících částí interiérového designu je, že dokážete i malou místnost proměnit v prostornější a plnou čerstvého vzduchu bez velkých zásahů.

Protože si většina lidí nemůže dovolit bydlet v obřím bytě, sestavili jsme pro Vás seznam fatálních chyb, které mohou zkazit i ten nejlepší interiér. Také jsme neopomenuli sepsat některé triky, které Vám pomohou zlepšit Vaši současnou situaci.

Závěsy na okna

Pokud zavěsíte záclony blíže ke stropu, okna se budou zdát větší, než v realitě jsou.

Deska pro magnetky 

Magnety na ledničce mnohdy způsobují, že kuchyně vypadá špinavě. Pokud je sbíráte, vytvořte si speciální místo pro svou nezapomenutelnou sbírku např. na zeď pomocí magnetové desky, nebo magnetické barvy.

Stojan na boty

Odborníci doporučují najít geniální způsob, jak ukládat všechny Vaše boty. Můžete například vyrobit, nebo koupit nějaké krásné zásuvky pro tento přesný účel. V důsledku toho získáte více volného prostoru a Vaše vstupní hala bude vypadat více organizovaně a čistě.

Světlá tapeta s vertikálními vzory

Jak je všeobecně známo, používání tmavých tapet může způsobit, že se pokoj zdá menší, než ve skutečnosti je. Totéž platí pro vodorovné vzory. Chcete-li vytvořit prostor vzdušný a prostorný, měli byste zvolit světlé tapety s vertikálně uspořádanými vzory.

Ručníky stejné barvy

Možná tomu nebudete věřit, ale vícebarevné ručníky mohou vypadat, že koupelna je přeplněná a přecpaná. Nicméně, se nemusíte všech ručníků najednou zbavit! Některé ručníky můžete vždy držet, dokud je nenahradíte novými, které budou vypadat lépe.

Pokračujte ve čtení článku na další stránce

1
2
ZDROJbrightside.me
KRÁSA A MÓDA

Neuvěřitelný jednoduchý postup, díky kterému zvládnete domácí péči o své…

Namočila jsem nohy do ústní vody po dobu 30 minut: Až vám prozradím proč, zkusíte to také! - příjemné jako miminko…
KRÁSA A MÓDA

Tajným nepřítelem celulitidy je tato domácí olejová směs, která funguje…

Máte nadváhu, či pouze partie na těle, které neradi ukazujete a za které se stydíte? Pokud je vaším velkým nepřítelem…
DŮM A ZAHRADA

Rostliny, zelenina i ovoce mého dědečka nejsou nikdy nemocné a…

Každému zahradníkovi či milovníkovi květin se zcela jistě už někdy stalo, že jeho rostlinky navštívili nezvaní hosté, kterými jsou mšice.…
TIPY A TRIKY

Pijte tento nápoj po dobu 4 dnů a odstraníte veškerý…

Snažíte se den co den shodit nějaké to kilo? Vyzkoušeli jste už mnoho cviků, potravin a rad? Každý toužíme po…
ZE ŽIVOTA

Rodiče našli v posteli svého novorozeného syna podivné brouky a…

Šťastní rodiče Rachel a Adam Scottovi vychovávali svého novorozeného syna v anglickém Manchesteru. Během běžného úklidu domácnosti však Rachel objevila…
ZDRAVÍ

Odborníci radí dvě koření, která vás zbaví tuku a parazitů:…

V dnešním článku vám poradíme, jak se rychle a snadno zbavit přebytečného tuku, který je uložen ve vašem těle. A…