Trpasličí pár má tři děti a tvoří velmi šťastnou rodinu i přes posměch ostatních

Pár s trpasličím syndromem si pořídili tři krásné děti. Kvůli svému rozhodnutí čelí obrovské kritice na sociálních sítích. Charlie a Cullen mají dvě malé holčičky a jednoho malého chlapce. Tento manželský pár se rozhodl, že si pořídí děti, i když jsou oba trpaslíci. Veřejnost na to ovšem nemá stejný názor. Doopravdy může někdo jiný rozhodovat o tom, jestli byste měli mít děti?

https://www.newsitamea.gr/

Malí rodiče s malými dětmi

Charlie Adams je šťastnou maminkou se třemi dětmi. Trpí achondroplázií, což je jednou z variant nanismu. Její manžel Cullen je také trpaslík, i když trpí jiným typem nanismu. Pár se rozhodl mít děti, i když bylo velké riziko, že předají své geny další generaci. Pro Charlie bylo navíc těhotenství velký risk, protože je tak malá a její tělo je trochu jiné, než tělo běžné ženy.

Žena se rozhodla, že bude celý svůj příběh sdílet na sociálních sítích. Reakci lidí ale rozhodně nečekala. Podle ní není život trpaslíka o omezeních, se kterými musí žít. Snažila se vysvětlit více o genetických poruchách, jako je nanismus. Asi 80 % trpaslíků se rodí lidem s běžnou výškou. Může to proto potkat každého. Lidé na sociálních sítích si to ale nemyslí.

Čtěte také: 10 překvapujících znamení, podle kterých poznáte, že vás partner podvádí

https://www.newsitamea.gr/

Žena miluje své děti a rozhodnutí nelituje

Všechny děti se narodily s genetickými poruchami. Každé dítě přitom trpí jinou poruchou. Některé děti jsou více po matce, jiné po otci. Charlie říká, že na konci dne byla volba mít děti jen na ní a jejím manželovi. To, že se rozhodla sdílet své zkušenosti, by mělo všem připomenout, aby nedělali neinformované soudy. Navíc by neměli nikoho soudit za to, že se rozhodl mít nebo nemít dítě.

Charlie je šťastná, že má u sebe svou rodinu a nic jiného jí nezajímá. Lidé na sociálních sítích se bohužel vyjadřují velmi negativně o jejich rozhodnutí. Jejich porucha je samozřejmě dědičná, ale to jsou také jiné nemoci a poruchy, které může mít dítě kohokoli na světě. A vyjadřovat se o cizích dětech tímto způsobem je navíc velmi zlé.

https://www.newsitamea.gr/

Zdroj: newsitamea.gr