Redakce ProSvět.cz
2 ledna, 2019

Jen málokdo se někdy pozastavil nad tím, jaký je tvar jeho nehtů, natož aby ho pak napadlo, že právě tvarování nehtů o něm může hodně napovědět. Věděli jste, že skutečnost, jak vaše nehty vypadají a jaký mají tvar, velmi vypovídá o vaší osobnosti?

Teď si možná prohlížíte tvar nehtů na vašich rukou a říkáte si, co o vás asi tak mohou prozradit. Jste zvědaví? Nedivím se, i mě to hodně zajímalo! Proto už na nic nečekejme a pojďme si říci, co které tvarování znamená a co o vás vypovídá.

Široký a plochý

Máte-li široké a ploché nehty, pak patříte mezi lidi, kteří jsou známí svou upřímností. Každému se snažíte vyjít vstříc, bohužel ne vždy se vám to ale vyplatí. Lidem říkáte pravdu a někdy vás to stojí nemilé problémy, protože z úst vypustíte něco, co druzí nechtějí slyšet. Jste ambiciózní a přesně víte, co od svého života chcete. A také toho dosáhnete.

Mandlový

Pokud máte mandlově tvarované nehty, můžu o vás tvrdit, že jste milí, dobromyslní a čestní, což jsou vlastnosti, kterých si na vás vaše okolí velmi váží. Pokud je to potřeba, obětujete se za lidi, kteří jsou vám blízcí. Když někdo potřebuje, okamžitě a bez rozmyslu podáváte pomocnou ruku. Snadno se vypořádáte s krizovými situacemi.

Dlouhý a obdélníkový

Dlouhé a do tvaru obdélníku tvarované nehty mají ti, kteří jsou hodně kreativní a tvořiví. Vaše fantazie nikdy nespí, k tomu všemu jste k druhým lidem velmi otevření a vždy dokážete zlepšit náladu, proto se lidé ve vašem okolí cítí příjemně a v pohodě. Jste romantičtí a zároveň hodně temperamentní.

Kulatý

Lidé s kulatými nehty žijí podle sebe, nenechají si od druhých lajnovat život a jejich životní styl je přeci jen trochu odlišný od toho stereotypního. Patříte mezi ty tišší, kteří nemají potřebu se hlasitě vyjadřovat a strhávat na sebe pozornost, rádi žijete v harmonii a zakládáte si na tom, abyste se nerozhodovali pod tlakem emocí.

Čtvercový

Čtvercový tvar nehtů mají lidé, kterým odvaha rozhodně nechybí, kteří milují riziko a risk jim není cizí. Často se objevují v pozici lídra, pro kterou jsou tak nějak předurčeni. Vaše okolí vás respektuje a lidé si vašeho názoru váží.

Sdílejte článek