Tvar vašich nehtů může vypovídat dost o vaší osobnosti

Naše otisky prstů jsou jen špičkou toho, co nás dělá tím, kým jsme – naše prsty skrývají nečekané tajemství! Testy osobnosti mají pověst nepřesných testů, ale tento je přesný. Nedávno jsem se identifikoval s kategorií č. 1 a zjistil jsem, že všechny s ní spojené vlastnosti mi sedí jako ulité.

1.Dlouhé

Ve vztazích ztělesňujete jiskru jako Romeo a nikdy se nebojíte riskovat, místo abyste hráli na jistotu. Máte smysl pro detail a často si všímáte věcí, které většině lidí v rozhovorech nebo v prostředí uniknou – díky tomu se lidé ve vaší blízkosti cítí viděni a oceňováni! Vaše charisma je magnetické; i ty nejvybíravější osobnosti se přirozeně přitahují k vašemu okolí, protože zde jsou všichni vítáni.

2. Široké

Autoritativní přístup z vás dělá přirozeného vůdce – ať už jde o vaši otevřenost, nebo o to, jak rychle a sebejistě dokážete uvést věci na pravou míru. Lidé kolem vás vyhledávají rady s vědomím, že nikdy nebudou zklamáni tím, co uslyší, i když to nebudou příjemné zprávy. Lidé milují váš upřímný styl!

3 & 4. Ve tvaru vejce

Podle svých vlastních slov jste sebevědomý svobodný duch. Zachováváte si neotřesitelný klid, s nímž promyšleně vyhodnotíte každý problém, který vám život nadělí, a s pomocí své věrné sítě spojenců vytváříte prozíravá řešení. Tato vyrovnanost vám na oplátku poskytuje mnoho trvalých vztahů – i oni oceňují upřímnost, kterou přináší taková vyrovnanost.

5. Ve tvaru čtverce

Ztělesňujete to nejlepší z obou světů – máte silný, charismatický styl vedení a zároveň se nebojíte ukázat svou hravou stránku. Díky své odvaze a vytrvalosti inspirujete své okolí, které vzhlíží k vaší přirozené schopnosti vést s nadhledem.

6 & 7. Ve tvaru trojúhelníku

Máte pozoruhodné intelektuální schopnosti, které vás odlišují od vašich vrstevníků. Vaše tvořivost a touha po dokonalosti se projevuje prostřednictvím tvaru nehtů – trojúhelníků nebo obrácených trojúhelníků, které jsou symbolem geniality. Lidé kolem vás tento mimořádný talent uznávají a vzhlížejí k vašim geniálním nápadům, jak se vypořádat s jakoukoli výzvou.

8. Ve tvaru mandle

Máte přirozenou schopnost navodit lidem pohodu v jakékoli situaci a svou loajalitou a upřímností jste příkladem pro své okolí. Díky diplomacii vyvážené silou dokážete efektivně řešit obtížné situace – bez ohledu na okolnosti. Vaše neochvějná zdvořilost je také obdivuhodnou vlastností, kterou obdivují všichni, kdo o ní vědí!

9. Ve tvaru meče

Jste vizionář a rádi se pustíte do jakýchkoli výzev, abyste dosáhli svých cílů. Vaše pozoruhodná odolnost vám umožňuje zůstat soustředěný a odhodlaný, i když se úkoly stanou nepříjemnými – což vám umožňuje široký rozsah porozumění, který je pro mnoho lidí přitažlivý. Lidé kolem vás se nechávají inspirovat ambicemi a zápalem, s nimiž přistupujete ke každému cíli!

Zdroj: gardentips.com