Tyto 2 produkty rozpouští tukové zásoby na břiše!

Tukový polštář na břiše není příjemný pro nikoho. Hlavně ženy se s tímto problémem často setkávají a někdy s ním bojují i po celé roky. Dobrou zprávou je, že existují dvě ingredience, které vám s tím trochu pomohou. Nefungují samozřejmě jako zázrak, ale podporují rychlejší spalování tuků v této oblasti vašeho těla. Když je začleníte do svého jídelníčku, tuk půjde pryč mnohem lépe. Vsaďte na tyto dvě ingredience, jezte je mnohem více a tuku se zbavíte rychleji.

Tuk na břiše patří mezi nejodolnější

Na lidském těle se nachází hodně míst, kde se s oblibou drží tuk. Břicho je jedním z míst, kde se drží velmi často a vydrží tam po celé roky. Zbavit se ho nebývá vůbec jednoduché, ale můžete to dokázat. Se správnou stravou a pravidelným cvičením uvidíte výsledky. Jednou z možností je pití čisté vody každé ráno (ideálně s plátkem citronu), ale využít můžete i dvě další suroviny, které mnoho z nás konzumuje, ale možná ne úplně pravidelně.

pukuotukas.com

Grapefruit

Toto citrusové ovoce obsahuje hodně vitamínů C a mnoho dalších vitamínů i minerálů. Možná ale netušíte o tom, že vám pomůže spálit přebytečné tuky. Před každém jídlem snězte polovinu grapefruitu. Do jídelníčku můžete začlenit také grapefruitovou šťávu, ale dávejte si pozor na přidávání cukru. To anuluje snahu a výsledky, kterých chcete dosáhnout. Jestli nechcete ovoce jíst před každým jídlem, můžete ho zvolit alespoň k snídani.

Čtěte také: Spadlá víčka už vás nemusí trápit. Víme, jak jim opět dodat život

pukuotukas.com

Kuřecí prsa

Zdravý druh masa je zaručeně věc, bez které se ve svém jídelníčku neobejdete. Kuřecí prso rozdělte na dvě části a snězte je během dne. Smažení masa není dobrým způsobem přípravy. Místo toho si ho uvařte nebo uduste v páře. Případně ho můžete také upéct v troubě nebo připravit na grilu. Nepřidávejte žádný tuk a bude mnohem zdravější. Připravit si ho můžete na mnoho způsobů, ale velmi důležitý je právě styl přípravy. Přidejte k němu dost zeleniny a tuk bude pryč mnohem rychleji.

Zdroj: pukuotukas.com