Účes vypovídá nejenom o kráse, ale i o osobních vlastnostech

Úprava vlasů obvykle souvisí s krásou. Málokdo za ní vidí něco více. A to je velká chyba, jelikož účes ukazuje nejenom na to, jak člověk vypadá, ale ukazuje i na to, jaký člověk konkrétně je. Podívejte se s námi na několik populárních účesů a zároveň na to, co vypovídají o jejich nositelích.

Populární rozcuch

Velmi populární účes, který je vyhledávaný pro svou nenáročnost udržování. Vypadá velmi originálně a pokaždé jinak. Kdo ho nosí, vypovídá to o něm to samé. Mezi dominující vlastnosti patří určitá bezstarostnost a snaha mít zábavný život. Zároveň však daným lidem nechybí určité vlohy pro péči o ostatní, které někdy upřednostňují před sebou.

Vrstvené vlasy

Populární účes, který je velmi originální a i když byl trendy v minulosti, stále se najde mnoho žen, které ho nosí. Patrně proto, že tím jasně vyjadřují určitou stabilitu a vyváženost svého života. Vše se jim velmi často daří, ale mnohdy potřebují určitý impuls k tomu, aby něco udělaly. Obecně mají nositelky také kladný vztah k přírodě, ať jde o rostliny, tak o zvířata.

Čtěte také: Čtyři přírodní způsoby, jak obarvit vlasy na hnědo

Krátké vlasy

I ženy mohou nosit krátké vlasy. A to i ve formě rozcuchu, kdy může konkrétní úprava zavánět mužskými trendy. To ale vůbec nevadí, jelikož takové ženy chtějí ukázat, že milují kreativitu, nápaditost a velkou originalitu. Milují tvořivost, a to platí nejenom o jejich vlasech. Mají však i určité negativní vlastnosti, jako je třeba nepořádnost, nebo fakt, že mnohdy zapomínají na to, co slíbily.

Rovné vlasy

Ty ženy, které mají od přírody volné vlasy, nebo ty, které neváhají stát v koupelně s žehličkou a snaží se tohoto účesu docílit. Nejenom, že může omladit. Umí také prozradit to, že nositelky daného účesu jsou stejně jako jejich vlasy rovné. Tedy férové a přímočaré. Zároveň se nebojí upozorňovat na chyby druhých, což nemusí být vždy kladně přijímáno.

Kudrnaté vlasy

Kudrliny mohou mít styl a ženy, které mají takové vlasy, jsou na svůj druh účesu náležitě hrdí. Není divu, jelikož podporují jak jejich krásu, tak i přístup k životu. A to v tom smyslu, že ženy s takovýmto účesem chtějí dělat ostatní šťastnější. Mají velké srdce a chtějí být na blízku každému, kdo to potřebuje. Mnohdy tak upozadí sami sebe, jenom aby mohly pomoci jiným.