Účesy, se kterými budete vždy vypadat úchvatně!

Nádherný účes o vás řekne mnohé. Účes vám může hodně pomoci ke kráse, ale také vám může hodně uškodit. S vhodným střihem ukážete všem okolo svůj styl a přednosti. Existuje mnoho účesů, které sluší téměř každé ženě a zcela změní váš obličej. Neuvěříte, jak jednoduché je vypadat krásně. Stačí, když budete pravidelně navštěvovat kadeřnici a necháte si poradit.

Kratší vlasy jsou obvykle skvělou možností

Nechat si narůst velmi dlouhé vlasy je snem mnoha žen. Pravdou ale je, že v nich tolik nevynikne váš obličej a budete s nimi vypadat trochu starší. Zkrácení vlasů byste se neměly obávat. Pro některé ženy bude nejlepší délka nad ramena, zatímco pro jiné ženy (hlavně starší ročníky), budou ideální velmi krátké střihy.

https://pixabay.com/

Když do vlasů přidáte ještě trochu barvy, můžete se těšit na obrovskou změnu k lepšímu. Stačí obyčejný melír a budete vypadat jako nový člověk. Nemusíte si ihned nechat obarvit celou hlavu a změnit svou přirozenou barvu. Jemné blond tóny v tmavších vlasech nebo teplé odstíny červené budou vždy působit velmi krásně a mladistvě. A to je cílem každé ženy, která jde ke kadeřníkovi.

Čtěte také: Léto bez nevzhledného akné na zádech a hýždích

Zvýrazněte své oči

Říká se, že oči jsou okny do duše. Nechte je vyniknout a budete vypadat mnohem lépe. Šikovně udělaná ofina pro vás udělá hodně dobrého. Stejně tak vám ale může pomoci obecně kratší účes. Důležité je, aby vám vlasy nepadaly do obličeje. Jinak nebudou vidět vaše krásné oči, které chce každý vidět na první pohled.

https://pixabay.com/

V jednoduchosti je krása

Jednoduché účesy jsou velmi populární. Nejen, že se o ně nemusíte vůbec starat, ale také budete vždy vypadat stylově. Mikádo je ideálním příkladem jednoduchosti. Nezáleží na tom, jaký typ vlasů nebo obličeje máte. Mikádo sluší každé ženě bez ohledu na barvu vlasů, styl v oblékání nebo cokoli jiného. Vyzkoušejte ho alespoň jednou a nebudete litovat.

Zdroj: shareably.net