Redakce ProSvět.cz
29 ledna, 2019

Účetnictví v Praze – přenechte starosti profesionálům

V oblasti účetnictví, daní, daňové evidence a mzdách je dobré mít vždy po ruce firmu, která vyniká dlouholetými zkušenostmi. Účetnictví Praha vám kromě přesného zpracování účetnictví zajistí i jistotu pružné reakce na jakékoliv změny v zákonech.

Vše od jedné firmy

Když si ke spolupráci vyberete firmu působící v oboru vedení účetnictví již více než 20 let, dostane se vám odborné pomoci od lidí se zkušenostmi s vedením podvojného účetnictví velkých i malých firem. Účetnictví Praha běžně sestavuje účetní uzávěrky nebo zasílá pravidelné reporty v českém i anglickém jazyce. Samozřejmostí je externí spolupráce s daňovými poradci a auditory, stejně tak i s úřady. Od stejné firmy si můžete nechat zpracovat i daně a mzdy.

Daňová přiznání

Zpracovat daně a daňová přiznání je povinnost, ve které může dojít ke spoustě chyb. Vyberete-li si správného partnera, budete mít o starost méně. Vy se věnujete svým aktivitám a profi firma se stará o vše potřebné v oblasti daní. Můžete se tak spolehnout na zpracování daňového přiznání k dani z příjmu fyzických i právnických osob nebo zpracování daňového přiznání k silniční dani. Firma vám zajistí také zastoupení na finančním úřadě při kontrolách a veškeré daňové poradenství na území Prahy a Středočeského kraje.

Mzdy a personální poradenství

Účetnictví se stará také o zpracování mezd a personální poradenství – bude za vás vést personální agendu, vypočítávat měsíční mzdy, zpracuje vám také výplatní pásky a mzdové výplatní listiny, včetně přípravy platebních příkazů. Mimo jiné můžete využít i službu zpracování přehledů pro úřad práce. Můžete se opřít také o pracovně-právní poradenství nebo o možnost zastupování na finančním úřadě, OSSZ nebo zdravotních pojišťovnách.

A co vy? Máte vždy po ruce kvalitního partnera v oblasti účetnictví, mezd a daní?

Sdílejte článek