Menu

UFC Fight Night Prague se blíží a popularita MMA stoupá

Před pár lety by si asi nikdo netroufl tipovat, že ultimátní boje v kleci se v Česku stanou velice populárním sportem. Smíšená bojová umění i zkratku MMA tehdy znalo pouze pár zasvěcených fanoušků. Na začátku roku 2019 je však situace úplně jiná. V Česku existují hned 2 významné organizace MMA – XFN a Oktagon, přičemž první z nich dokázala v roce 2018 dvakrát vyprodat O2 Arénu. Zejména prosincový galavečer XFN 15, který nabídl boxerský souboj rapperů Marpo vs. Rytmus, se těšil masivnímu zájmu fanoušků a pronikl i do všech významných zpravodajských periodik a tuzemských televizí.

UFC Fight Night Prague – nejprestižnější MMA organizace si vyhlédla Prahu

Obrovského zájmu českých fanoušků o MMA v loňském roce si všimla i nejprestižnější světová organizace Ultimate Fighting Championship (UFC) sídlící v Las Vegas, a proto se tento zábavní kolos představí v i Praze. Již v sobotu 23.února pořádá v O2 Aréně galavečer pod názvem UFC Fight Night Prague 2019. Že se UFC perfektně trefilo do nálady českých fanoušků je zřejmé z obrovského zájmu o vstupenky. Vysočanská aréna se vyprodala během jediného dne, a to i přesto, že cena lístků začínala na částce 990 Kč a navíc nebylo jasné, kteří bojovníci se v Praze představí.

UFC Prague: Pudilová – Carmouche

Pod hlavičkou UFC bojují skutečně ti nejlepší z nejlepších. Tato organizace si bojovníky opravdu pečlivě vybírá, aby divákům nabídla maximálně atraktivní podívanou. Ze současných českých zápasníků do UFC pronikla pouze Lucie Pudilová, která bude i jednou z hlavních hvězd nadcházejícího pražského galavečera. Její soupeřkou bude zkušená Američanka Liz Carmouche, která je podle sázkových kanceláří favoritkou tohoto duelu. Česká zápasnice však určitě není bez šancí na úspěch. V UFC má již za sebou 4 zápasy, z nichž 2 dokázala vyhrát, a ještě nikdy nebyla poražena před koncem zápasu. Porážky si připsala pouze na základě rozhodnutí rozhodčích ve vyrovnaných duelech. Přečtěte si podrobnosti o souboji Pudilová – Carmouche.

Kromě zápasu Pudilové se diváci mohou těšit na dalších 7 soubojů a ty již budou čistě mužskou záležitostí. Žádného dalšího českého zápasníka již diváci neuvidí. Na kompletní rozpis zápasů UFC Fight Night se můžete podívat přehledně zde.

Vzhledem k uvedeným faktům je úspěch pražského galavečera v podstatě zaručen. Popularita tohoto sportu u nás pravděpodobně i nadále poroste. Kromě UFC se již nyní hovoří i o červnovém souboji Vémola – Kincl, který se bude rovněž konat v O2 Aréně, a dá se očekávat že i organizace UFC se do Prahy v budoucnu vrátí.

Líbil se vám článek?

Tisk
PR články

Jak vybrat správnou aktovku do školy?

Návrat do školy se blíží a rodiče tak začínají přemýšlet nad tím, jakou tašku svému potomkovi vybrat. Jakou aktovku by…
ZE ŽIVOTA

Naše životy se mohou změnit nejenom ze dne na den,…

V současné době je to tak, že se lidé do rodičovství příliš neženou. Jejich rodiče již začínají být nervózní a mají…
ZE ŽIVOTA

Kdo je tou nejdůležitější osobou ve vašem životě? Není to…

Máma, maminka, mamina, mamča, mamka i mamulka. To je jen několik označení pro osobu, která nám dala život, pro osobu,…
ZE ŽIVOTA

Pamatujete, jak se žilo v 70. a také v 80.…

Třeba jste tuto dobu zažili, třeba jste se narodili až později. Ať tak nebo onak, je zajímavé ohlédnout se zpět…
ZE ŽIVOTA

Přesvědčte se o tom, že mateřská láska nezná hranic! Žena…

Mateřská láska je to, co spojuje všechny savce. Každá maminka, která svého potomka kojí, si k němu vytvoří velice silný vztah.…
PR články

Chystáte se do Ruska? Potřebujete i vízum

[no_pagination] Rusko jakožto země mnoha tváří láká turisty ze všech koutů světa nejen na své proslulé pamětihodnosti, ale také kulturní…