Úkol, který ještě nikdo nepokořil. Najdete na obrázku všechny chyby?

Každý z nás miluje zapeklité úkoly ve formě obrázků, nad kterými často strávíte i desítky minut, než je dokážete splnit. A někdy to nedokážete vůbec. Na tomto obrázku musíte odhalit hned 25 chyb. Nejde o rozdíly mezi dvěma obrázky, ale logické chyby na jediném obrázku. Zkuste si všímat věcí, které nedávají smysl, a zapisujte si jednu za druhou. Kolik jich odhalíte?

https://www.tudasfaja.com/

Na odhalení chyb musíte mít dokonalé logické myšlení

V první řadě si všimněte, že kouř a stromy se naklánějí různými směry. Navíc jsou některé stromy zelené, zatímco jiné již opadaly. Všimněte si také, že orba a sklizeň na obrázku probíhají současně. To ve skutečnosti není možné. Kůň jede po poli, které je již zorané. Za každým pluhem musí stát muž, který ho ovládá. Tady nikdo nestojí. A v celé oblasti rostou jen stromy.

Všimněte si, že nejvyšší strom má jiné listy než ostatní. Slunce také svítí z různých stran, takže stíny psa a člověka jsou jiné. Ani stín brány není rovný. Brána se navíc skládá z 5 vodorovných desek, ale ve stínu jsou vidět jen 4 prkna. Na bráně také chybí klika, kterou byste ji mohli otevřít. To jistě není moc praktické. Podívejte se pozorně. Keře totiž rostou na plotě a dům nemá žádné dveře.

Čtěte také: Co můžete udělat, když vám zůstanou doma brambory?

Chyby se skrývají v detailech

Všímat si musíte i nejmenších detailů. Závěsy jsou namalované zvenku. Muž je nesouměrně velký pro dům. Pes je také obrovský, když ho srovnáte s dalšími předměty. Jedna z ovcí má jen tři nohy. Jedna z ovcí je bílá, ale přitom má černý ocas. Vypadá to proto, že ocas patří psovi. Ovce jsou navíc velmi malé na to, aby se jednalo o živá zvířata.

Některé věci na obrázku vůbec nevrhají stín. Dvůr má plot jen z jedné strany, i když to není tak podivné. Jezeru se nachází nad linií horizontu. Vůz se senem je ve srovnání s mužskou postavou obrovský. Vozíku navíc chybí jedno kolečko. A komín je vyroben ze stejného materiálu, ze kterého je vyrobena střecha. Viděli jste někdy komín vyrobený z tašek? Kolik chyb jste našli vy?

Zdroj: tudasfaja.com