Umíte si představit vychovávat své sourozence?

Kristina se před několika lety sama rozhodla, že se postará o svých několik sourozenců, a to poté, co jejich rodiče zemřeli. Dvaadvacetiletá mladá žena tak vychovává svých pět bratrů a sester a rozhodně by neměnila.

https://pukuotukas.com/

Jejich otec zemřel před pěti lety na rakovinu a matka se za ní vydala o pouhý rok později – zemřela na srdeční chorobu a neunesla ani smutek, který ji zůstal po smrti manžela.

https://pukuotukas.com/

Většina sourozenců je skoro dospělá

V péči Kristiny skončilo hned několik sourozenců. Jeden z bratrů už se stihl vyučit svářečem. Nejstaršímu sourozenci je aktuálně 17 let, tomu nejmladšímu je o deset let méně.

Čtěte také: Neuvěřitelné se stalo uvěřitelným! Mladí rodiče se podruhé stali rodiči dvouvaječných dvojčat!

https://pukuotukas.com/

Všichni žijí ve velkém domě na venkově a společnými silami se také starají o farmu, která jim po rodičích zbyla. Kristina své ráno začíná v kuchyni, kde připravuje pro všechny sourozence snídani.

https://pukuotukas.com/

Zatímco se připravuje, jedno z dětí jde ven a nakrmí zvířata. V malé stodole totiž chovají kozy, slepice i králíky. Stodolu jim přitom postavil jejich otec.

https://pukuotukas.com/

Děti ale pomáhají se vším v domácnosti a Kristina má tak čas i na odpočinek. Kromě toho ale pěstují také spoustu druhů zeleniny – okurky, rajčata, mrkev nebo řepu.

https://pukuotukas.com/

Vlastní děti zatím nejsou v pořadí

Ušetří tím nejen peníze, ale také si zpestřují jídelníček. Navíc mohou některé druhy vyměnit za jiné, které na poli nemají. Nejstaršímu bratrovi je 20 let, vyučil se ve škole, a když se přijede za Kristinou podívat, zastane veškerou těžkou práci, na kterou dívka nestačí.

https://pukuotukas.com/

Ve svém volném čase jsou pak všechny děti rády venku. Nedávno si Kristina mohla dovolit koupit jízdní kola a její sourozenci jsou nadšení.

https://pukuotukas.com/

Kristina zůstane opatrovníkem svých sourozenců až do jejich osmnácti let. Děti miluje, ale sama vlastní neplánuje. Nápadníků má přitom dostatek, ale nemá na ně čas a postupně je odmítá. Ve svém věku má ale na vdavky i na vlastní potomky dostatek času. Prozradila, že mezi její nejbližší plány patří vystudovat vysokou školu, zachovat si vlastní práva a také by se jim hodilo auto.

https://pukuotukas.com/

Zdroj: pukuotukas.com