Ušetřete na vodě velké peníze s jediným pomocníkem!

Poslední měsíce jsou pro nás všechny velmi náročné. Vysoká inflace a zvyšující se ceny energií, potravin i dalších produktů tíží snad každého z nás. Naštěstí existuje velmi jednoduchý způsob, jak můžete ušetřit na účtech za vodu. Dobrou zprávou je, že si nemusíte nařizovat budíky ani jinak omezovat svou spotřebu. Stačí, když nainstalujete doma jeden zázračný produkt!

https://genialne.pl/

Jak ušetřit na vodě bez vlastních omezení?

Jediná zařízení, která nainstalujete na vodovodní kohoutky, vám může ušetřit tisíce korun ročně na účtech za vodu. Tímto způsobem můžete ušetřit 15 až 80 procent vody, kterou ročně spotřebujete a zaplatíte. Nemusíte přitom dělat žádné obrovské změny ve svém životním stylu. Nemusíte ani myslet na to, jak se chováte v koupelně nebo v kuchyni.

Na trhu najdete úžasné produkty, kterým se říká perlátory. Najdete je v online obchodech s ekologickým zbožím, ale jistě je objevíte i jinde. Nejsou příliš drahé a přitom vám ušetří obrovské množství peněz. Zaplatíte jen pár set korun a každoročně ušetříte tisíce korun. Každý perlátor je samozřejmě jiný, takže se musíte ujistit, že bude pasovat na váš typ a velikost kohoutku.

Čtěte také: Z jedné sazenice 11 kilogramů okurek? Nejde o vtip, stačí vědět, jak na pěstování této zeleniny!

https://genialne.pl/

Jak snížit účty za vodu s perlátorem?

Z běžného vodovodního kohoutku vyteče asi 15 litrů vody za minutu. S perlátorem to ale budou jen 2 litry! Perlátor způsobuje větší tlak vody a opticky zvětší objem proudu, i když se nebude jednat o tak velké množství vody jako dřív. Díky tomu budete mít pocit, že z kohoutku teče hodně vody, ale nebude to pravda. A právě díky tomuto triku můžete hodně ušetřit.

Na trhu navíc najdete také sprchové hlavice, které pracují na stejném principu. Velkou výhodou těchto produktů je fakt, že ušetříte nejen na vodě, ale také na stočném. Nebude vám totiž kohoutky ani sprchou protékat tolik vody. A neušetříte jen svou peněženku, ale také přírodu. Jestli chcete přestat plýtvat vodou a zároveň se nechcete nijak omezovat, měli byste si perlátory domů pořídit!

https://genialne.pl/

Zdroj: genialne.pl