Usínají spolu každou noc. Jenže pak jeho pes udělá něco nepředstavitelného!

Tento pes vždy spal v posteli se svým majitelem, byli nerozluční. Bez ohledu na to, kam šel majitel, jeho čtyřnohý přítel ho vždy doprovázel. Majitel si myslel, že zná svého psa až do posledního detailu, ale mýlil se. Jeho pes měl připravené ohromující překvapení!

Připadal jako každá jiná noc, když Benny, pes, šel jako vždy spát jako první. Jeho majitel John ho pečlivě přikryl dekou, a to vždy rozplývalo jeho srdce. Nicméně, brzy si uvědomí, že tato noc bude jiná. John se posadil vedle Bennyho a zabalil se do peřiny. Oba obvykle rychle usnuli, ale tentokrát to nebude tak poklidné, protože Benny chystá něco naprosto nečekaného!

hashtag-momlife.com

Benny, verný čtyřnohý přítel Johna (67), ho provází již pět let. Jejich pouto je neuvěřitelně silné. Po smrti své ženy, kdy procházel těžkým obdobím, John hledal útěchu ve svém miláčkovi. Bennyho přítomnost ho uklidňovala a nedovolila mu cítit se osaměle. Byl jediným, kdo dokázal Johnovi vykouzlit úsměv na rtech. Benny a John byli opravdu nerozluční.

Čtěte také: Pelíšky: jak vypadají dětští herci, kteří se stali hvězdami své doby?

Oba se potichu vyšplhali nahoru a Benny skočil přímo do postele. Jeho majitel však nemohl tušit, co se brzy stane…

hashtag-momlife.com

Byl den před Vánocemi a John plánoval strávit svátky osamotě s Bennym. Jako vždy byli nerozlučnou dvojicí, protože mezi Johnem a jeho čtyřnohým přítelem existovala silná pouto. Štědrý večer proběhl v klidu. Oba nejlepší přátelé se na gauči při sledování televize pohodlně uvelebili a čas plynul. „Pojď, kamaráde, jdeme spát!“ zašeptal John polospánkem.

Nicméně, když se John druhého dne probudil, Benny nebyl v posteli…

hashtag-momlife.com

John si očistil zuby a zamířil do ložnice. Benny již v posteli klidně chrápal. John se rychle převlékl do pyžama a uložil se vedle něj. Někteří z Johnových přátel mohli považovat za zvláštní nechat psa spát v posteli. Ale to Johna nezajímalo. Benny vytvářel teplé místo v jeho domově a to bylo pro něj nejdůležitější. Světlo zhaslo a oba se ponořili do spánku.

Avšak žádná stopa po jeho příteli nebyla k nalezení…

hashtag-momlife.com/

John se prudce postavil na nohy. Kam se ztratil jeho věrný čtyřnohý přítel? Něco takového se už dlouho nestalo. Muž byl zmatený a nevěděl, co má teď dělat. Nedokázal si představit, že by Benny najednou utekl. Nikdy by nepřespal sám ve své posteli, pomyslel si. „Kde vůbec může být?“ John rychle vzal svůj župan a sestoupil dolů. „Benny, kde jsi?“ volal a neklidně pobíhal po domě.

Avšak právě ve chvíli, kdy se John chystal vstát a převléknout se, spatřil něco zcela zvláštního…

hashtag-momlife.com/

John si na okamžik sedl na pohovku, aby se trochu uklidnil. Rozhlédl se kolem sebe a cítil prázdnotu domova bez svého věrného společníka. Myšlenky mu prolétaly hlavou, plné nekonečných spekulací: „Co když Benny už není šťastný tady? Utekl, protože jsem často smutný?“ John byl z toho všeho zmatený. Bylo vánoční ráno a neměl jinou možnost než se vydat hledat Bennyho.

Johna překvapilo neočekávané zvonění u dveří až do té doby, kdy ho náhle překvapilo zvonění u dveří…

hashtag-momlife.com/

John si všiml, že malé okno v obývacím pokoji bylo mírně otevřené a váza s růžemi před ním byla převrácená. Obvykle by John okno vždy zavřel, ale po předešlé noci strávené sledováním televize byl tak ospalý, že na to úplně zapomněl. Benny musel uniknout tudy, pomyslel si John. Zlostí na sebe zatřásl hlavou a pohlédl ven z okna. „Jak jsem mohl být tak hloupý!“ téměř vybuchl v pláč.

Žena mu odpověděla: „Nenašla jsem ho nikde!“

hashtag-momlife.com/

John zaslechl zvonění zvonečku a v jeho nitru vzplanula naděje. „Možná je to soused, který našel Bennyho na svém pozemku?“ Muž se rozběhl k hlavním dveřím, co nejrychleji to šlo. Otevřel je a spatřil starší ženu s růží v ruce a sladkým úsměvem. Benny stál vedle ní. Čtyřnohý přítel se vrhl do náruče svého majitele. John byl tak šťastný, že na ženu vykřikl: „Kde jsi ho našla?!“

Ale byla mise chytrého Bennyho úspěšná? Zjistěte to na poslední stránce!

hashtag-momlife.com/

John tomu všemu nerozuměl. Žena se tedy rozhodla vysvětlit. „Tvůj pes štěkal před mými dveřmi,“ začala. „Jelikož jsem sama, nebyla jsem na takové věci zvyklá reagovat, protože by mohly být nebezpečné. Ale potom jsem si všimla, že v jeho tlamě má růži. Tak jsem se rozhodla to prozkoumat. Poté jsem na jeho obojku viděla, že zde bydlí, a tak jsem ho sem přivedla.“ John a žena se na sebe podívali do očí a najednou pochopili, co se stalo. Benny přivedl ženu do Johnova domu, protože viděl, že jsou oba osamělí. A protože byla i žena sama, čtyřnohý přítel Johna chtěl, aby spolu oslavili Vánoce. Slzy se Johnovi objevily v očích.

Jak můžeme vidět, znovu jsme potvrdili, že pes je opravdu člověkovým nejlepším přítelem!

hashtag-momlife.com/

Po uplynulém roce nastal opět Štědrý den. Tentokrát se Benny rozběhl po schodech, aby probudil svého majitele. Ale proč to dělal, když vždycky spal vedle něj? Protože vedle toho muže ležela někdo jiná! Byla to Gina, žena, kterou Benny spojil se svým majitelem. Už rok spolu žili a byli naplněni láskou a štěstím. John, Benny a Gina sestoupili dolů ze schodů, aby společně připravili snídani. John, který celou noc neviděl svého psa, se usmál šťastně.

Zdroj: kingdomofmen.com