Už jste někdy slyšeli o zahradní posteli? Nápad tohoto muže vás nadchne

Jaro je tady, a tak je ten nejvhodnější čas připravit své venkovní posezení pro odpolední i večerní chvíle pohody na čerstvém vzduchu. Aby bylo vaše místo pro pohodu maximálně klidné a plné relaxačních detailů, je nutné zařídit co nejlepší sezení nebo ležení. Podívejte se na perfektní inspiraci od muže, který připravil postel na zahradě.

Muž použil jednoduché dřevěné latě

Dřevěná prkna nebo další přírodní prvky dokáží poměrně jednoduše navodit příjemnou atmosféru už jen díky materiálu. Muž připravit základ své zahradní postele z dřevěných latí, ale jednoduše by šlo použít i pár palet ze dřeva. Pro základ postele muž použil silnější dřevěné latě, aby byl rošt dostatečně pevný pro hrátky dětí i pohodové chvíle odpoledního klidu.

Rozměr výsledné postele je na vás, muž však použil klasické rozměry velké manželské postele pro dostatek místa pro jedince i ostatní členy domácnosti.

Čtěte také: Zbavte se nepříjemného zápachu u vás doma

Čelo postele využil jako praktický květináč

Zahradní postel by měla mít co nejvíce venkovních prvků, proto muž připravil čelo postele duté. Dovnitř čela může nasypat hlínu a zasadit nejrůznější drobné keře nebo květiny. Ty dodají celé posteli na zajímavosti i originalitě.

Když dokončil celý rám i rošt postele, správně naskládal prkna k sobě a vytvořil i čelo postele, přišel čas na matraci. Tato matrace je však jiná, než jste zvyklí z vaší ložnice. Místo matrace totiž muž nasypal do korpusu postele dostatek zeminy s hnojivem. Ptáte se proč? Odpověď je jednoduchá a tato třešnička na dortu vás ohromí.

Krásné travnaté povlečení

Do zeminy zasadil krásný a hustý trávník. Díky němu se můžete i na balkoně či vybetonované terase pohodlně opalovat na trávníku. Měkká postel plná trávy vám dodá dostatek pohodlí a vaše chvíle klidu na čerstvém vzduchu vás budou už navždy maximálně bavit. Takto připravená zahradní postel bude skvělým estetickým doplňkem vaší zahrady a každá návštěva bude tento kus sedacího nábytku obdivovat.