Úžasná proměna ženy inspiruje tisíce lidí z celého světa

Monalisa Moura je 32letá žena, která měla obrovské problémy s váhou. Když si uvědomila, že váží 139 kilogramů, rozhodla se jednat. Její cesta od této váhy ke zhubnutí více než 70 kilogramů se stala velkou inspirací pro mnoho dalších žen, které mají nadváhu nebo jsou obézní. Když se na ni podíváte dnes, vůbec byste na ní nepoznali, kolik vážila ještě před několika lety.

Proces hubnutí nebyl jednoduchý

Při hmotnosti, kterou získala po druhém porodu, musela udělat velký krok. Proto se rozhodla pro operaci žaludku. Nechala si ho zmenšit asi na 15 procent původní velikosti. To jí na začátku pomohlo s tím, aby začala méně jíst a zároveň díky tomu hodně zhubla. Ani tato operace vám nezajistí úspěch, když nezačnete zdravě jíst a cvičit.

somzena.sk

Místo zdravého jídelníčku nebo běžných diet se tato žena rozhodla pro něco radikálnějšího. Začala praktikovat přerušovaný půst, takže dokázala ještě více zhubnout. Zároveň začala hodně cvičit, takže nejen hubla, ale také posilovala své tělo. Díky tomu nyní tato Brazilka vypadá naprosto nádherně i po dvou dětech a nikdy byste neřekli, že byla někdy obézní.

Nyní je z ní modelka

Žena má v současnosti kolem 70 kilogramů, zdravě jí a pravidelně cvičí. Tyto dvě věci jsou nakonec důležité pro každého, kdo chce snížit svou váhu a dožít se dlouhého, šťastného a zdravého života. Po zhubnutí se stala tváří populárního fotbalového klubu v Brazílii a pracuje také jako profesionální roztleskávačka.

somzena.sk

Najdete ji pochopitelně i na sociálních sítích. Stejně jako pro mnoho jiných žen, také pro ni se jedná o cenný zdroj příjmů a základny fanoušků. Rozhodla se zde sdílet tipy na hubnutí, celou svou cestu ke štíhlému pasu a inspiruje tím tisíce žen z celého světa. Také díky tomu získala stovky tisíc sledujících. Inspiruje vás její příběh k tomu, abyste také začali cvičit a dali si salát?

Zdroj: somzena.sk