V lásce na velikosti nezáleží. Tento trpasličí táta 3 dětí je důkazem!

Zábavnou věcí na těhotenství je fakt, že nikdy netušíte, jak bude dítě vypadat. Každý z rodičů si nese vlastní geny a nikdo předem neví, komu bude dítě více podobné. Zach Roloff je trpaslík a jeho žena Tori Roloff je běžné výšky. Vůbec proto netušili, jak budou jejich děti vypadat. Nakonec mají tři jedinečné děti. Tento pár je známý jako „A little big family“, takže jejich život můžete sledovat online.

https://it.newsner.com/

Rodič s nanismem nemusí mít stejné děti

Jakmile je jeden nebo oba rodiče trpaslík, neznamená to automaticky nic pro děti. Zach se narodil s achondroplázií. Jeho děti tuto formu nanismu ale zdědit nemuseli a až do pokročilejšího těhotenství to nikdo nemůže předpovídat. Tento netradiční pár se stal na internetu senzací a mnoho lidí se zaujetím sledovalo jejich cestu k rodičovství.

https://it.newsner.com/

Jakmile Tori poprvé otěhotněla, všichni byli jako na trní. Její syn Jackson se narodil se stejným syndromem jako její manžel. O dva roky později otěhotněla znovu. Narodila se jim dcera Lilah, která se také narodila s achondroplázií. Její starší bratr se na sestru velmi těšil a byl nadšený, že bude mít sourozence. A tisíce lidí obdivovaly fotografie těchto dvou rozkošných dětí.

Všechny děti jsou nakonec po tatínkovi

Na konci roku 2021 pár oznámil, že čekají třetí dítě. Všichni sledující na Instagramu byli velmi zvědaví, jestli i třetí dítě bude trpaslík. Manželé nic netušili a vědět nechtěli. Chtěli se nechat překvapit, ale lékaři Tori doporučili císařský řez. V tu chvíli věděla, že půjde znovu o dítě s trpasličím syndromem.

https://it.newsner.com/

Císařský řez se v tomto případě doporučuje, protože mají tyto děti větší hlavu. Na konci dubna 2022 porodila své třetí dítě, chlapečka jménem Josiah. Všechny děti jsou zdravé a rostou jako z vody. A oba rodiče je velmi milují. Jsou rádi, že se jejich rodina rozrostla na pět členů a užívají si každý den s rodinou. Stejně jako všichni ostatní milující rodiče.

Zdroj: it.newsner.com