V lese při sběru hub objevili podivné roury čouhající se země: Vyděsili se k smrti, když viděli, co je pod nimi! – pouze pro silné povahy

Víte co rodiče říkají často svým ratolestem? Aby si od cizích lidí nic nebrali, aby cizím lidem nedůvěřovali, aby nechodili na neznámá místa, nebo aby neběhali v noci po venku. To všechno z důvodů, jako:

  • Hrozící nebezpečí
  • Výskyt nadpřirozených sil
  • Možnost úrazu či smrti

Ve východním Německu je však jedno místo, kam rodiče zakazují chodit svým dětem snad už od doby, kdy jejich děti začnou poprvé mluvit! Jedná se o místo, kam se i dospělý člověk neodváží jít sám.

Obývají tyto prostory duchové?

V jednom z lesů zde čouhají ze země 2 zrezivělé roury, přičemž nikdo donedávna nevěděl k čemu toto „zařízení“ může sloužit. Možná právě proto k tomuto místu vzniklo spoustu mysteriózních legend, které se mohou a nemusí zakládat na pravdě.

Čtěte také: Co naprosto každý řidič dělá špatně: Tohle je to, co musíte udělat, když se před vámi za jízdy zjeví jelen, srnka nebo jiná zvěř!

Nedávno však této skutečnosti chtěli přijít na kloub 2 kamarádi, kteří prostory lesa prohledávali několik týdnů, a to právě proto, že tušili, že tam kamsi dolů, musí existovat nějaký vchod. A sláva! Vchod po dlouhém hledání skutečně našli.

Nemohli uvařit tomu, co viděli…

Bylo zřejmé, že scházejí po schodech dolů, dále do útrob jakéhosi bunkru. Bunkru, jehož historie mohla sahat až do období 2. světové války. Kromě pavučin a odpadků si nemohli nevšimnout nápisů, které vytvářeli v jejich hlavách různé negativní pocity. Byly nápisy nakresleny červenou barvou, nebo snad dokonce krví?

Dále je zde k vidění spousty ruských označení v azbuce a dokonce i rukavice v jedné z místností, kterých je zde nejméně 50. Po následném postupování dále do útrob si průzkumníci uvědomují, že se dále nemohou dostat. Schody jsou totiž zaplaveny vodou. Naskýtá se otázka, zda je snad prostor zaplaven z nějakého důvodu? Ukrývá se pod hladinou něco, co by lidstvo nemělo spatřit?

Na tuto odpověď si budeme muset nejspíše nějakou dobu počkat. Ovšem je potřebné vědět, že dnešní svět stále nabízí spoustu neprobádaných míst, která jsou tajemná a kde bychom se měli mít na pozoru. Tato místa jsou často obklopena spoustou záhad a nemusí zde být vždy bezpečno.