V Turecku byla zavražděna česká zpěvačka Victoria! Manžel ji zastřelil a pak obrátil zbraň proti sobě! Zanechali po sobě 3 děti!

Českou veřejnost zasáhla děsivá zpráva o tragickém konci známé influencerky a zpěvačky Victorie Velvet Blyth. Podle dostupných informací byla Victorie zavražděna vlastním manželem Thomasem Blythem, který poté spáchal sebevraždu. Tento šokující incident se odehrál v jejich rodinné vile v Ankaře v Turecku, kam se Victorie nedávno přestěhovala s dětmi, aby podpořila Thomasův nový podnikatelský projekt. Přestože se Victorie těšila na společný život s rodinou v novém prostředí, osud tomu chtěl jinak a její život tragicky skončil rukou vlastního manžela.

Vzestup Victorie Velvet Blyth

Victorie Velvet Blyth, známá pod uměleckým jménem Victorie, byla česká influencerka a zpěvačka, která si během své kariéry získala obrovskou popularitu a fanouškovskou základnu především na sociálních sítích. Její poutavé příspěvky, ve kterých sdílela momenty ze svého luxusního a stylového života, ji proslavily a vynesly do role respektované osobnosti na sociálních sítích.

Úspěšná zpěvačka a podnikatelka

Kromě své činnosti na sociálních sítích se Victorie věnovala také hudbě a podnikání. Vydala několik úspěšných singlů a alba, která se těšila oblibě u fanoušků. Zároveň se angažovala v řadě komerčních projektů a spolupráci s různými značkami, čímž si vybudovala solidní finanční zázemí. Zdálo se, že Victorie má vše, co si může přát – úspěšnou kariéru, milujícího manžela a tři děti.

Stěhování do Turecka a tragédie v rodinné vile

V posledních letech se však její cesta začala ubírat složitějším směrem. Manžel Thomas Blyth, původem ze Skotska, se kvůli svému podnikání v oblasti těžby ropy přestěhoval do Turecka. Victorie se rozhodla následovat svého manžela a v lednu se měla s dětmi přestěhovat za ním. Ačkoliv Victorie tuto změnu vnímala s určitými obavami a smutkem z opuštění Česka, těšila se na to, že budou všichni opět pohromadě.

Osudného 11. června však došlo v jejich rodinné vile v Ankaře k tragédii. Podle dostupných informací se mezi Victorií a jejím manželem Thomasem rozhořela hádka, během které ji Thomas zabil. Poté spáchal sebevraždu. Tragédie se odehrála za přítomnosti jejich tří dětí, což celou situaci činí ještě děsivější.

Šok a smutek v Česku i zahraničí

Zpráva o smrti Victorie Velvet Blyth a jejího manžela Thomase otřásla nejen českou, ale i zahraniční veřejností. Fanoušci, přátelé a rodina byli hluboce zasaženi touto tragickou událostí, která předčasně ukončila život talentované a oblíbené osobnosti.

Okolnosti vyšetřování a spekulace

Turecké úřady v současnosti vyšetřují přesné okolnosti tragické události. Podle prvotních informací mělo dojít k hádce mezi manželi kvůli zprávám v jejím telefonu, která vyústila v násilný čin a následnou sebevraždu Thomase. Vyšetřování však stále probíhá a plné detaily případu nejsou veřejnosti známy.

Zdroj: Ahaonline.cz