Válečný veterán a jeho věrný pes spolu byli až do úplného konce

Psi jsou věrní až za hrob. Většinou je to jen říká, ale v některých případech je to skutečně pravda. Zůstávají s námi bez ohledu na to, v jaké situaci se ocitneme. Zůstávají po našem boku až do konce svých dnů. Veterán letectva Daniel Hove o tom velmi dobře ví, protože jeho pes zůstal vedle něj až do posledních chvilek jeho života. Zemřeli totiž ve stejné místnosti jen hodinu a půl od sebe.

https://animalchannel.co/

Nádherné propojení mezi psem a jeho pánem

„Když byl můj táta rozrušený, pes byl rozrušený, můj táta byl neklidný, pes byl neklidný. Můj táta nereagoval, pes nereagoval. Takže jakmile jsme viděli, jak se psovi daří – už se moc nepohyboval, nedařilo se mu – věděli jsme, že se to blíží,“ řekla Danielova dcera. Podle rodiny byli tihle dva nerozlučnou dvojkou, která společně dělala úplně všechno.

https://animalchannel.co/

Je vidět, že měli neobyčejné spojení. Pes totiž velmi dobře věděl, že jeho pán již brzy zemře. Ani jeho samotnému také nebylo dobře. Danielovi diagnostikovali rakovinu a doopravdy mu již nezbývalo příliš mnoho času, když se začal horšit zdravotní stav jeho psa Gunnera. Podle toho věděla i rodina, že je čekají poslední chvilky s oběma členy rodiny.

Čtěte také: Soud odsoudil Donalda Trumpa ze všech 34 bodů obžaloby. Hrozí mu trest v podobě vysokých pokut a dokonce i vězení!

https://animalchannel.co/

Společně byli až do samotného konce

Rodina se rozhodla, že psa nechají uspat. Měl velké bolesti a jeho zdravotní stav se rychle zhoršoval. Chtěli ukončit jeho trápení a rozhodli se ho nechat uspat. Veterinář přišel k nim domů a starého psa (11 let) uspal na věčnost. Věděli, že ho Daniel bude následovat. Netušili, jak brzy k tomu dojde. Doufali, že mají ještě alespoň několik dnů nebo týdnů se svým otcem a manželem.

https://animalchannel.co/

Bohužel k tomu nedošlo. Daniel zemřel jen hodinu a půl po svém psovi. Daniel a Gunner byli spolu až do posledních dechu. Tento věrný pes je příkladem toho, nakolik nás naši mazlíčci milují. Dokáží se do nás vcítit a následovat každý náš krok. Vztah Daniela a Gunnera byl neobyčejně silný. V každém případě se jedná o nádherný příběh o věrnosti a přátelství, ze kterého bychom si měli vzít příklad.

https://animalchannel.co/

Zdroj: animalchannel.co