Válka mezi Bendovou a Belohorcovou! Obě pronajímají apartmány na Tenerife! Nekomunikace, hmyz a výhružky smrtí od klientů!

Kanárské ostrovy, lákavý ráj pro dovolenou, ale i bojiště sporů mezi slavnými osobnostmi. Válka mezi herečkou Alicí Bendovou a moderátorkou Zuzanou Belohorcovou vypukla kvůli jednomu nečekanému nepříteli – švábům. Tato kontroverzní kauza se stala středem pozornosti na sociálních sítích a rozdělila fanoušky obou celebrit. V tomto článku se podíváme na průběh této nelítostné války, důvody sporu a reakce obou stran.

View this post on Instagram

A post shared by Alice Bendova (@alice_bendova_official)

Začátek sporu

Na první pohled by se mohlo zdát, že Kanárské ostrovy jsou idylickým místem pro dovolenou, ale realita je někdy jiná. Spor mezi Alicí Bendovou a Zuzanou Belohorcovou začal právě na těchto krásných ostrovech. Obě celebrity se snaží na Tenerife podnikat v oblasti realit a vytvořit si zde své podnikatelské říše.

Čtěte také: Neváhal utratit všechny úspory za záchranu svého pejska

Kauza švábů

Jednoho dne se v apartmánu Alice Bendové objevil nečekaný host – šváb. Zklamáním byl nejenom pro Alici, ale i pro jejího hosta, který vše řeší na sociálních sítích. Tato situace vyvolala bouři a rozpoutala válku mezi Bendovou a Belohorcovou.

Prosím vás, je normální, abychom v ubytování měli šváby a mravence? Včera jsme se večer ubytovali v apartmánu, ráno na nás vykouklo tohle překvapení. Ihned jsme kontaktovali majitelku, že za takových podmínek bydlet nebudeme. Sbalili jsme se a odjeli na hotel. Napsali jsme SMS v 9:30 a odpověď přišla v 18 hodin,“ sdělil naštvaný klient na Facebooku.

Reakce Alice Bendové

Alice Bendová se brání tím, že švábům se občas podaří dostat se do interiérů, i přes snahu o jejich deratizaci. Své stanovisko sdělila na Instagramu:

Ano, někdy se stává, že švábi a mravenci neposlouchají rozkazy a klidně vběhnou dovnitř. Ale to jen v případě, když je každé kanárské město poctivě deratizuje a nějaký chudák to přežije (náhodou) a náhodou zabloudí z ulice do bytu nebo domu. Za celou dobu, co pronajímáme, k nám zabloudili DVA!!!„.

Alice Bendová také sdílela negativní zkušenost s jedním z hostů, který přešel ke „konkurenci“ – apartmánu, který pronajímá Zuzana Belohorcová s manželem Vlastou Hájkem. Alice Bendová tvrdí, že tento host ji vyhrožoval a vyjádřila se, že s takovými lidmi nechce mít nic společného.

Reakce Zuzany Belohorcové

Zuzana Belohorcová a Vlasta Hájek nařkli Alici Bendovou z nepravdivých obvinění a hájení svého dobrého jména. V reakci na tvrzení Alice Bendové Vlasta Hájek na Instagramu uvedl:

Musím ale přiznat, že klient nám včera zoufale telefonoval. Bohužel my máme obsazeno a nemohl jsem mu pomoct. Když jsem dneska viděl asi dvacet SMSek, že si Alice Bendová o nás otírá svoji nevymáchanou pusu a zase se to snaží hodit na mě a na naši firmu, tak musíme reagovat. Pána neznáme, s kauzou nemáme nic společného.

Zuzana Belohorcová se také brání a nazývá Alici Bendovou arogantní a zoufalou. Dodává, že problém je, že Bendová se snaží přisvojovat úspěchy jejich firmy a zároveň se snaží hodit vinu na druhou stranu.

Eskalace sporu

Válka mezi Bendovou a Belohorcovou neustává a postupně eskaluje. Obě strany na sociálních sítích navzájem házejí špínu jeden na druhého. Na sociálních sítích se vytvářejí diskuse a debaty, kde fanoušci obhajují své favority a kritizují druhou stranu. Válka mezi fanoušky přispívá k dalšímu rozdmýchávání plamenů sporu mezi oběma celebritami.

Válka mezi Alicí Bendovou a Zuzanou Belohorcovou má také dopad na jejich podnikání. Jejich jména jsou spojována s negativními zkušenostmi a to může mít negativní vliv na jejich reputaci. Zákazníci se mohou rozhodnout pro jiné možnosti a obě strany mohou utrpět finanční ztráty.