Válka po rozchodu: Soukup (54) proti Hanychové (38) vytáhl tajnou zbraň!

Agáta Hanychová (38) a Jaromír Soukup (54), kteří mají spolu čtyřměsíční dceru Rozárku, nedávno ukončili svůj vztah. Ačkoli Agáta by si přála, aby rozchod probíhal v klidu, to se zřejmě nedaří. Ačkoli odmítá veřejně mluvit o důvodech rozchodu či budoucí péči o dceru, s jednou informací se přesto svým fanouškům svěřila.

Podle Agáty je vztah mezi ní a Jaromírem velmi napjatý. Ukázalo se to, když informovala své následovníky, že od nynějška nemůže svou dceru Rozárku ukazovat veřejnosti na Instagramu. Toto omezení je v kontrastu s dobou, kdy byli spolu, a Jaromír s tím neměl problém.

Agáta také reagovala na článek v médiích, ve kterém Jaromír kladně hodnotil Simonu Krainovou. V komentáři uvedla: „Byla bych ráda, abych dál nebyla spojována s těmito… Nemusím jim stále dělat reklamu, ne?!“ Tato reakce naznačuje, že mezi oběma je nejen napětí, ale i určitý druh hořkosti.

Čtěte také: „Velký a nebezpečný pitbul drží ve své tlamě malé dítě v plenkách a utíká s ním pryč.“ Za pár minut jsme zjistili, že vše bylo úplně jinak…

Co se týče péče o jejich společnou dceru Rozárku, zůstávají detaily nejasné. Agáta dosud nerozhodla, jakým způsobem budou spolu s Jaromírem spolupracovat na výchově dítěte, ale jasné je, že situace je komplikovaná.

V celkovém pohledu rozchod Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa ukazuje, jak mohou být osobní vztahy složité a komplikované, zvlášť když jde o veřejně známé osobnosti s dítětem. Oba zřejmě čelí výzvám, jak vyřešit své neshody a zároveň zajistit, aby jejich dceru nezasáhly negativní důsledky.