Vážné zranění: Helena Vondráčková (76) Hospitalizována po Drastickém Pádu ze Schodů

Legendární česká zpěvačka Helena Vondráčková (76) byla hospitalizována po pádu, při kterém si poranila hlavu. Incident se stal v pátečním ránu a vedl k přesunutí jejího plánovaného koncertu v Havlíčkově Brodě, jak informoval její manažer a současně manžel Martin Michal (64).

Helena Vondráčková skončila v nemocnici na vyšetření poté, co upadla a poranila se v hlavě. „Z bezpečnostních důvodů jsme volali sanitku, která ji odvezla do nemocnice. Nyní čekáme na výsledky,“ sdělil Michal pro eXtra.cz. Zpěvačka byla později odpoledne propuštěna do domácí péče s diagnózou pohmožděnin. „Nemá žádné zlomeniny a bude v pořádku. Další koncert je naplánován na pátek 22. září v Kopřivnici,“ poznamenal Michal.

Po návratu domů Vondráčková poděkovala svým fanouškům za podporu. „Jsem vděčná za všechny vaše pozitivní reakce a udělám vše, abych se rychle zotavila a mohla vám dál dělat radost svými koncerty,“ řekla.

Čtěte také: Unikátní zahrádka pana Igora je jako z pohádky! Tento pěstitel Vám prozradí tajemství, díky kterému má tak bohatou úrodu!

https://www.instagram.com/

Z důvodu tohoto incidentu byl její nadcházející koncert v Havlíčkově Brodě přesunut. „Nové datum je 26. října a všechny zakoupené vstupenky zůstávají platné,“ doplnil Michal.

Podle záznamů z médií byla Helena Vondráčková ošetřena v Ústřední vojenské nemocnici v Praze a poté byla propuštěna do domácí péče.

Zdroj: extra.cz