Vdova Ivana a Dcery Karla Gotta Rozhodly o Osudu Rodinné Vily čtyři roky po Jeho Úmrtí

Minulou neděli uplynuly čtyři roky od smutného úmrtí legendárního zpěváka Karla Gotta, který se dožil osmdesáti let. Jeho vdova Ivana Gottová (47) na tuto výroční událost nezapomněla a vzpomínala na svého muže. Zároveň se s fanoušky podělila o důležitou novinku, kterou chystá na druhou polovinu příštího roku.

Otevření Villa Gott na Bertramce – Vítejte do Karlova Domova

„Rozhodli jsme se spolu s našimi dcerami, že u příležitosti Karlových nedožitých pětaosmdesátých narozenin a pátého výročí jeho odchodu zpřístupníme náš dům v ulici Nad Bertramkou. Uvidíte náš milovaný dům v autentickém stavu, tak jak v něm můj muž žil v letech 1974–2019, tedy více než polovinu svého života. Věřím, že by ho potěšilo, že se náš rodinný dům otevře veřejnosti,“ sdělila Gottová.

Karel Gott a jeho Vztah s Fanoušky – Otevřenost Bertramky

Karel Gott si prý na Bertramce vždy rád zval své fanoušky. Vdova také zveřejnila snímek, na kterém zpěvák doma hostí své příznivce.

https://www.facebook.com/

Domácí Pohostinnost Karla Gotta – Fotografie z roku 1992

„Na fotografii Jaroslava Tatka z roku 1992 je vidět, že pro Karla bylo přirozené pozvat si občas domů své příznivce ‚na Bertramku‘. Chtěla bych, aby to tak bylo i v budoucnu. Věříme, že se Villa Gott stane místem pro vás, kteří jste ho milovali a nezapomněli na něj. O dalších detailech vás budu postupně informovat,“ dodala Gottová.