Vdovec s dvojčaty najde skvostné překvapení ve staré postýlce: Příběh sousedského dobrodružství a nečekaného pokladu

Muž přišel o svou manželku a matkou svých dvojčat. Carl se stal vdovcem a svobodným otcem. Pracoval ve stavební firmě na směny, aby si mohl dovolit chůvu pro své děti. Jednoho dne si v práci poranil nohu. Kvůli tomu mu jeho zaměstnavatel dal výpověď. Zvládání účtů a péče o dvojčata bylo najednou mnohem náročnější. Proto si našel práci jako pokladní v potravinách.

Pomoc od sousedů

Jednoho dne byl Carl doma a přišla ho navštívit sousedka. Přinesla domácí buchtu, o kterou se chtěla podělit se sousedy. Srdce jí téměř puklo, když viděla dvojčata ležet na gauči. Carl si nemohl dovolit postýlku, a proto položil dvojčata na pohovku a obklopil je polštáři. V potravinách neměl příliš dobrý plat, a proto si nemohl dovolit koupit novou ani starší postýlku pro děti.

„Ach bože,“ řekla mu sousedka. „Proč si nevybereš postýlku na bleším trhu? Vím o maminkách, které své postýlky jednoduše prodají poté, co z nich jejich děti odrostly! A můžete ji získat za rozumnou cenu!“ Carl ovšem postýlku nikdy nekupoval a neměl tušení, co má hledat. Sousedka mu proto nabídla pomoc. Řekla, že s ním půjde na bleší trh a společně něco najdou.

Čtěte také: Necháváte své děti u tchýně nebo matky po několik dnů? Možná je to chyba, kterou spoustu rodičů dělá.

Překvapení v postýlce

Na bleším trhu si Carl koupil postýlku pro dvojčata a doma ji začal čistit. Přitom našel obálku s dopisem. „Pokud to čtete, jsem rád, že jste si koupili tuto postýlku. Doufám, že pomůže vašim dětem mít dobrý noční spánek a příjemný odpolední spánek. Koneckonců, jaké větší potěšení může rodič zažít, než sledovat, jak jejich děti pokojně odpočívají? Dobrou zprávou ale je, že na Station Road čeká překvapení. Najdete ji v domě číslo 93.“

Carl tam šel, našel další dopisy a podle nich našel v obývacím pokojem pod kobercem skrýš. A uvnitř této skrýše bylo 50 tisíc dolarů! To nebylo všechno. Také tam byl vzkaz: „Tyto peníze jsem vybral pro svou vnučku, která žila jen tři dny. Snil jsem, že jí za tyto peníze koupím spoustu věcí, ale ten den nikdy nepřišel. Doufám, že to pomůže vašim dětem.“

Zdroj: os-vidin.com