Věk této ženy nedokážete odhadnout. Je to fitness trenérka a babička

Na sociálních sítích se může každý z nás prezentovat ve svém nejlepším světle. Mnoho lidí tam sledujeme a jednou za čas se objeví někdo, kdo dokáže změnit náš pohled na život. Jacqueline Hooton je britská influencerka, která každý den dokazuje, že zdravý životní styl a pravidelná fyzická aktivita znamenají hodně pro váš život. A také dokazuje, že věk je jen číslo.

Stárnutí pro ni znamená něco jiného než pro ostatní

Jacqueline Hooton z West Sussex má profil na Instagramu s názvem „Her garden gym“, kde inspiruje všechny k pohybu. Pracuje na svém těle po mnoho let a také po celá léta dodržuje zdravý životní styl. Právě díky tomu vypadá mnohem mladší, než ve skutečnosti je. Nikdy byste to při pohledu na její příspěvky neřekli, ale této ženě je již 60 let!

Její postavu, energii a styl jí mohou závidět i mladí lidé. Její fotografie i videa dokazují, že stárnutí nemusí znamenat, že se vzdáte svého zdraví a životního stylu. Ukazuje, že se nemusíte oblékat jako jiné babičky. Každá žena by si podle ní měla udržet svůj styl. Tato matka 5 dospělých dětí a babička 3 vnoučat dokazuje, že nemusíte přijít o svou osobnost jen kvůli tomu, že jste dosáhli určitého věku.

Čtěte také: Lidé nadávají: Růst státního dluhu o 220 miliard korun připadá teoreticky na každého Čecha ve výši přes 250 tisíc korun.

Influencerka inspiruje tisíce lidí

Jacqueline začala s cvičením v roce 1989, když začala po porodu syna cvičit podle herečky Jane Fondy. Posedla jí vášeň po cvičení. Ta se postupně stala jejím životním posláním. Chtěla inspirovat další lidi, aby se starali o své tělo a cítili se skvěle ve své kůži. Její rada je velmi jednoduchá: nikdy není pozdě začít pečovat o sebe a své zdraví.

Zastoupení starších generací je v médiích často menší. A většinou nikde nevidíte jedince nad 50 let, kteří by inspirovali ostatní k pravidelnému cvičení. Fyzická aktivita je přitom velmi důležitá nejen pro zdraví, ale také pro velmi dlouhý a šťastný život. Když budete sledovat tuto ženu, zaručeně vás to inspiruje ke zlepšení vlastního života bez ohledu na to, kolik je vám let.

Zdroj: webniusy.com