Velká sestra uklidňuje svou malou sestru v těžké chvilce

Každé dítě se narodí s určitou osobností a vlastnostmi. S tím musí pracovat každý rodič. Velká část chování vašich dětí ale závisí na tom, jak je vychováte. Erin, alias Mama Beat Bliss, evidentně odvedla velmi dobrou práci. Její tři dcery mají krásný vztah a nebojí se postarat jedna o druhou. Video s důkazem o jejich lásce a péči se objevilo na sociálních sítích jejich matky.

parentingisnteasy.co

Matka tří dcer je velmi pyšná na nejstarší z nich

Erin má tři dcery. Nejstarší Declan je 6 let, Norah jsou 3 roky a nejmladší holčičce Emmy je 1 rok. Erin a její manžel Bryce jsou vděční, že mají svou nejstarší dceru Declan. Mohou se na ni kdykoli spolehnout a vědí, že jim vždy pomůže uklidnit její mladší sestry. Jeden takový okamžik se podařilo Erin natočit a na sociálních sítích se ze záznamu stal hit.

parentingisnteasy.co

Nejmladší dcera Emmy seděla na pohovce, když se najednou rozplakala. Declan se okamžitě objevila v její blízkosti a snažila se malou holčičku uklidnit. Vzala Emmy do náručí a hladila ji po tvářích, aby ji uklidnila. Erin ihned přišla a chtěla jí pomoci. Declan se na matku jen podívala a řekla: „Ne, mami, mám to.“ Takové chování od šestiletého dítěte je doopravdy nevídané!

Čtěte také: Pětiletá holčička zachránila svou rodinu

parentingisnteasy.co

Péče o malou sestřičku dojala celý internet

Declan u své sestřičky neustále seděla a utírala jí slzy z obličeje. Emmy se postupně začala uklidňovat a nakonec se podívala své velké sestře do očí. Emmy v tu chvíli věděla, že ji sestra velmi miluje. Způsob, jakým se starala o svou sestru, překvapil všechny uživatele sociálních sítí. Něco takového často nedokáže ani dospělý.

Declan byla neustále klidná, trpělivá a velmi laskavá. Nenechala se rozptýlit negativními pocity své sestry a počkala, dokud se Emmy neuklidní. Erin je na dceru náležitě pyšná, protože něco takového se nevidí každý den. Laskavost, péče a intuice šestileté dívky je obdivuhodná. Je vidět, že je rozená pečovatelka a dokáže se vcítit i do své matky, když jí pomáhá při péče o další dvě dívky.