Video malého chlapce na toaletě rozesmálo celý svět

Každý člověk má vzpomínky na dětství ve formě videí nebo fotografií, na které nejspíš není zrovna pyšný. Většinou zahrnují sezení na toaletě, koupání ve vaničce nebo podobné běžné události, za které se ale pak v dospělosti mohou lidé cítit trapně – zejména, pokud je rodiče vytáhnou před novou známostí nebo před kamarády.

www.facebook.com

Matty odpovídá tatínkovi

Podobně se nejspíš bude cítit i Matty, malý chlapec, až bude jednou starší. Pro ostatní to ale bude velmi roztomilá a veselá vzpomínka. Mattyho tatínek zveřejnil na svém Facebooku vtipné video, na kterém Matty sedí na toaletě a trénuje, jaké to je, trůnit jako dospělý a nikoliv na nočníku. K tomu samozřejmě zatím potřebuje asistenci tatínka.

Čtěte také: Žena našla pod kobercem v ložnici opuštěný protiletecký kryt

Tatínek se ho na videu ptá, zda se vše podařilo. Chlapec rozrušeně odpovídá, že se pouze vyčůral. Otec se ho ptá znovu, aby se ujistil, a chlapec svou odpověď tentokrát křičí ještě hlasitěji. Nakonec je tolik přesycený emocemi, že svou odpověď nemůže přestat opakovat a snaží se přesvědčit oba rodiče, že se opravdu pouze vyčůral.

www.facebook.com

Myslel si, že otec pláče

V ten moment se už otec začal nekontrolovatelně smát. Ze smíchu mu až vyhrkly slzy do očí. Protože ale Matty ještě nezvládá emoce dospělých tak dokonale, považuje jeho slzy smíchu za výraz smutku. Přestane ho tedy přesvědčovat o vykonání potřeby, namíří na něj prst, nakloní hlavu a ptá se otce, co se stalo, že je smutný a pláče. Otec si rychle otřel slzy z tváře, aby mu dokázal, že vůbec není smutný, ba právě naopak.

www.facebook.com

Video se zanedlouho stalo virálním. Batolata někdy dělají a říkají nevysvětlitelné věci, kterým dospělí tak úplně nerozumí. Nemusí to pro ně ale dávat smysl, stačí, že jsou situaci velmi zábavné a úsměvné. Matty na toto video v dospělosti nejspíš nebude úplně pyšný, podařilo se mu ale už v tak nízkém věku rozesmát téměř celý internet, a to se nepovede jen tak někomu.