Video s pokladní z Lidlu se stalo virálním na TikTok

V dnešní době počítáme každou minutu svého času. Nikdo z nás nechce v obchodě strávit více času, než musíme. Práce v pokladních spočívá v tom, aby nám co nejrychleji načetly nákup a mohli jsme jít domů. Jedna pokladní v Lidlu dělá svou práci mnohem lépe než kdokoli jiný. Je tak rychlá, že tomu neuvěříte. Video, které se objevilo na sociálních sítích, to jen potvrzuje.

Úžasná rychlost

Na videu je vidět pokladní, která pracuje neuvěřitelným tempem. Poměrně velký nákup zvládne projít pokladnou během pár vteřin. Každý její tah zbožím je předem promyšlený a její ruce jedou jako dobře promazaný stroj. Takový zaměstnanec musí být pro obchod naprostým pokladem. Pokladní musí být rychlé, psychicky i fyzicky odolné. Tato práce je mnohem těžší, než si lidé myslí. Tato pokladní pracuje jako robot, ale přináší k nákupu nejen podívanou, ale také osobní kouzlo.

Reakce sociálních sítí

Sociální sítě se mohly zbláznit, když se tam objevilo toto video. Tak rychlou pokladní jste zaručeně nikdy neviděli. Mnoho z nich této ženě vyjádřilo obdiv, protože má jedinečné schopnosti. Díky její rychlosti se hodně zrychlí obsluha a u jejího pásu zaručeně není nikdy dlouhá fronta. Podle jiných je rychlá práce na škodu, protože může negativně ovlivnit kvalitu služeb. Nikomu ale není jasné, jak přesně by to udělala. Rychlost u pokladní je přesně to, co všichni očekáváme.

Čtěte také: 3 způsoby, jak získat hnojivo pro rostliny ze své kuchyně

@lidl_girls

#lidl #lidllohntsich #lidlmitarbeiter #viralvideo #kundenservice #lidlt #kunde #lidlpolska #lidl_france #lidldeutschland @Lidl Deutschland

♬ Originalton – Lidl

Majitelé obchodů mají snadné vysvětlení

Majitel každého obchodu si může gratulovat, že má mezi svými zaměstnanci někoho takového. Někteří majitelé objasňují, proč je tato žena tak rychlá. Některé obchody totiž motivují své zaměstnance k rychlejší práce tím, že mají ohodnocení podle počtu produktů, které naskenují za hodinu. Tato pokladní by za svou práci rozhodně měla dostávat bonusy, protože je neuvěřitelně rychlá a každý den těší své zákazníky, kteří díky ní mohou jít dřív domů se svým nákupem.