David Hampl
14 března, 2019

Na první pohled jenom 4 nakreslené dveře. Ve skutečnosti se jedná o velmi propracovaný test osobnosti, který vám pomůže říci, kdo doopravdy jste a jaké jsou vaše kladné, nebo jaké jsou vaše záporné vlastnosti. Tento test není jako řada jiných, kdy zvolíte jenom jedny dveře. Je třeba si vybrat všechny 4 a to v konkrétním pořadí. Pro lepší rozlišení si všímejte jejich barev. Vezměte papír a tužku a zapište si zde pořadí, v jakém byste dané dveře otevřeli. Máte napsáno? Pokud ano, tak můžete ve čtení našeho testu pokračovat dále.

První dveře

Začínáme dveřmi číslo jedna a tím, které to mohly být. Pokud se jednalo o dveře bílé, tak z vás jasně čiší sebevědomí. Máte ho více než dost a právě to může být bráno jako jedna vaše velmi dobrá a ceněná vlastnost.

Pokud jste jako první otevřeli dveře růžové, říká to o vás, že aktuálně hledáte lásku a tomu podřizujete cokoliv. Pokud jste single, je to pochopitelné. Pokud ne, nemusíte být ve vztahu tak úplně šťastni.

Když jste jako první narazili na dveře modré, jasně ukazujete to, že aktuálně preferujete kariéru před osobním životem. Chcete mít dobré místo, chcete mít úspěch v podnikání a dostatek peněz. Ty jsou aktuálně vaší prioritou.

Když to byly černé dveře, které byly otevřeny jako první, nemusí se jednat o úplně ideální věc. A to z důvodu, že na tom po psychické stránce nejste úplně ideálně. Připadá vám, že se vám život nedaří a že se vám vše hroutí.

Druhé dveře

Jdeme na druhé dveře v pořadí. Jestliže se jednalo o dveře bílé, vypovídá to především o tom, že svůj osobní život necháváte spíše v pozadí. Sice máte určitou sebeúctu a lásku sami k sobě, ale nic z toho nedáváte příliš najevo a do popředí.

Když jsou druhé dveře růžové, dáváte tak najevo, že vaše emoce jsou celkově v rovnováze. Působíte velmi vyrovnaně a také klidně. To vám dává dobré postavení jak s ohledem na váš osobní, tak samozřejmě i na váš pracovní život.

Když byly druhé dveře modré, ukazujete tím, že zanedbáváte určité oblasti života. Stále u vás vítězí hlavně práce a různé povinnosti, než to, že byste si našli čas na to, abyste si život alespoň trochu užili. Dlouhodobě to může být problém.

Když byly druhé dveře černé, ukazuje to na to, že máte tendence se různým věcem spíše vyhýbat. Zvláště potom v případech, kdy se jedná o věci, které nechcete dělat nebo řešit. Odsouváte je stále dále a dále a doufáte, že se na ně zapomene.

Třetí dveře

Jednalo se o dveře bílé, které byly otevřeny jako třetí v pořadí? Pokud ano, měli byste se sebou začít něco dělat. To proto, že danou volbou ukazujete na to, že si sami sebe příliš nevážíte a nemáte o sobě nijak velké mínění a hodnocení.

Když jsou třetí dveře růžové, dává to najevo, že současný vztah v podstatě nikam nevede. Vztah je nudný, vztah dlouhodobě stagnuje a to vše může vést až k rozchodu. Doslova se cítíte jako osoba, která není nijak a nikým milována.

Jestliže byly třetí dveře modré, můžete si gratulovat. Podvědomě totiž cítíte, že se vám v profesním životě daří. Jak z pohledu toho, jakou máte pozici, tak samozřejmě také z pohledu toho, jak je finančním způsobem ohodnocena.

Černá barva na třetím místě může znamenat určité problémy. Je oblast vašeho života, která vám způsobuje komplikace a někdy také utrpení. To se může celkově podepisovat na tom, jak spokojení v celém svém životě jste.

Čtvrté dveře

Jdeme na otevírání posledních. Byly na čtvrtém místě dveře, které mají bílou barvu? Jestliže ano, signalizuje to fakt, že váš osobní život je na bodu mrazu. V podstatě ani žádný není a vy jste už pomalu ztratili touhu to změnit.

Růžová jako čtvrtá barva dveří vám může signalizovat to, že váš partnerský život sice existuje, ale zároveň mu nedáváte příliš prostoru. Může buď stagnovat, nebo se může mluvit také o tom, že už ho berete jako samozřejmost.

V případě modrých dveří, které jsou otevřené jako poslední, máte jistotu v tom, že na současném pracovním životě nechcete nic měnit. Vlastně ho ani nijak neřešíte, jelikož vše klape přesně tak, jak jste si představovali.

Když jsou černé dveře otevřené jako poslední, je to skvělé. Jakékoliv chmury a problémy v podstatě neexistují. Psychika je bezproblémová, vy jste zcela vyrovnaní a problémy tohoto rázu u vás i ve vašem okolí se vám naštěstí vyhýbají.

Sdílejte článek