Vidíte obrázek 4 dveří? Tak se nad ním zamyslete a zvolte pořadí, jak byste je postupně otevírali. Tento test vám prozradí mnoho zajímavostí o vaší osobnosti -
Menu

Vidíte obrázek 4 dveří? Tak se nad ním zamyslete a zvolte pořadí, jak byste je postupně otevírali. Tento test vám prozradí mnoho zajímavostí o vaší osobnosti

Na první pohled jenom 4 nakreslené dveře. Ve skutečnosti se jedná o velmi propracovaný test osobnosti, který vám pomůže říci, kdo doopravdy jste a jaké jsou vaše kladné, nebo jaké jsou vaše záporné vlastnosti. Tento test není jako řada jiných, kdy zvolíte jenom jedny dveře. Je třeba si vybrat všechny 4 a to v konkrétním pořadí. Pro lepší rozlišení si všímejte jejich barev. Vezměte papír a tužku a zapište si zde pořadí, v jakém byste dané dveře otevřeli. Máte napsáno? Pokud ano, tak můžete ve čtení našeho testu pokračovat dále.

První dveře

Začínáme dveřmi číslo jedna a tím, které to mohly být. Pokud se jednalo o dveře bílé, tak z vás jasně čiší sebevědomí. Máte ho více než dost a právě to může být bráno jako jedna vaše velmi dobrá a ceněná vlastnost.

Pokud jste jako první otevřeli dveře růžové, říká to o vás, že aktuálně hledáte lásku a tomu podřizujete cokoliv. Pokud jste single, je to pochopitelné. Pokud ne, nemusíte být ve vztahu tak úplně šťastni.

Když jste jako první narazili na dveře modré, jasně ukazujete to, že aktuálně preferujete kariéru před osobním životem. Chcete mít dobré místo, chcete mít úspěch v podnikání a dostatek peněz. Ty jsou aktuálně vaší prioritou.

Když to byly černé dveře, které byly otevřeny jako první, nemusí se jednat o úplně ideální věc. A to z důvodu, že na tom po psychické stránce nejste úplně ideálně. Připadá vám, že se vám život nedaří a že se vám vše hroutí.

Druhé dveře

Jdeme na druhé dveře v pořadí. Jestliže se jednalo o dveře bílé, vypovídá to především o tom, že svůj osobní život necháváte spíše v pozadí. Sice máte určitou sebeúctu a lásku sami k sobě, ale nic z toho nedáváte příliš najevo a do popředí.

Když jsou druhé dveře růžové, dáváte tak najevo, že vaše emoce jsou celkově v rovnováze. Působíte velmi vyrovnaně a také klidně. To vám dává dobré postavení jak s ohledem na váš osobní, tak samozřejmě i na váš pracovní život.

Když byly druhé dveře modré, ukazujete tím, že zanedbáváte určité oblasti života. Stále u vás vítězí hlavně práce a různé povinnosti, než to, že byste si našli čas na to, abyste si život alespoň trochu užili. Dlouhodobě to může být problém.

Pokračujte ve čtení článku na další stránce

1
2

Líbil se vám článek?

Tisk
ZAJÍMAVOSTI

Máte na své ruce tuto unikátní čáru? Pokud ano, můžete…

Když se podíváte na svou ruku, tak na ní najdete celou řadu různých čar. Mnoho z nich v podstatě žádný význam nemá…
ZAJÍMAVOSTI

Máte na svém těle pihu nebo znaménko? Možná ho považujete…

Nikdo nemá zcela dokonalou kůži, která by měla jednotnou barvu a na které by se neobjevila piha, nebo znaménko. Když…
ZAJÍMAVOSTI

Používáte pravidelně antibakteriální produkty? Pokud ano, dost možná svému organismu…

Čistota je půl zdraví. To je pořekadlo, které platilo, platí a také platit bude. Nutno však dodat, že je vše…
ZAJÍMAVOSTI

Máte před sebou celkem 6 dveří. Vybrat si a vstoupit…

Ty nejzajímavější osobnostní testy jsou velmi jednoduché. To proto, že se nejedná ani o komplikovaný systém otázek, ani se nejedná…
ZAJÍMAVOSTI

Podívejte se na strom a vyberte si jednu z postav,…

Tento test od známého psychologa Pipa Wilsona je jedním z nejznámějších na světě. Důvodů k tomu je hned několik. Ten hlavní je…
ZAJÍMAVOSTI

Který drahý kámen si vyberete? Vaše volba je spojena nejenom…

Drahé kameny jsou považovány nejenom za něco pěkného a zajímavého, ale jsou často považovány i za něco magického. Vždyť je…