Víte, co je ten nejlepší bojovník proti vráskám? Nejsou to ani různé krémy, ani různé injekce, nebo mnohými doporučované kosmetické postupy a cvičení obličeje. Pomůže něco, co se získává z ryb. Jaká je to látka? -
Menu

Víte, co je ten nejlepší bojovník proti vráskám? Nejsou to ani různé krémy, ani různé injekce, nebo mnohými doporučované kosmetické postupy a cvičení obličeje. Pomůže něco, co se získává z ryb. Jaká je to látka?

Rybí tuk, smetana, citron

Bojujete-li s jemnými vráskami a pigmentovými skvrnami, je pro Vás ideálním řešením následující recept. Potřebujete k němu pouze jednu lžičku:

  • rybího oleje
  • smetany (může být i zakysaná)
  • citrónové šťávy

Vše vložte do misky a důkladně promíchejte. Jakmile budete mít směs hotovou, naneste ji na pokožku tváře a počkejte 20-30 minut. Po uplynuté době je vhodné masku opatrně odstranit pomocí kosmetické stěrky, kterou seženete v každé drogerii. Je pravděpodobné, že i potom Vám na pokožce zůstanou jemné zbytky masky. Ty odstraňte předem připraveným odvarem z heřmánku.

Rybí tuk a med

Trápí-li Vás hluboké vrásky, je vhodným řešením následující maska. Potřebujete k ní opět základní ingredienci, rybí olej, a tekutý med. Postup je jednoduchý. Do misky přidejte jednu lžičku tekutého medu a jednu lžičku rybího oleje a vše důkladně promíchejte, dokud nevznikne směs. Výslednou směs naneste rovnoměrně na pokožku tváře a nechte působit 20-30 minut. Po uplynuté době, odstraňte masku opatrně papírovým ručníkem a zbytky masky opláchněte teplou vodou. Budete-li tuto masku aplikovat aspoň dvakrát do týdne, brzy se budete sami sobě v zrcadle divit. Výsledky budou překvapivé.

Čistá síla rybího tuku

Máte-li problémy s vráskami kolem Vašich krásných očí, nabízí se také řešení. Velmi doporučovaným řešením je čistý rybí olej, který dokonce doporučují i dermatologové. Jde o nejúčinnější lék na vrásky v této oblasti tváře, který je vhodné aplikovat před spaním. Naneste velmi opatrně olej na čistou pokožku a nechte působit zhruba 20 minut. Poté opláchněte čistou vodou.

Pozitivní vliv na celý organismus

Co se týče nějakých vedlejších účinků, nemusíte se ničeho bát. Rybí olej je v tomto případě neškodný, pokud tedy netrpíte nějakou vzácnou individuální intolerancí na rybí tuk. Rybí olej má díky vysokému obsahu vitamínů, pozitivní účinky i na celkový organismus. Je proto vhodné, užívat ho i jako doplněk stravy. Je velmi pravděpodobné, že to rovněž zvýší efekt v boji proti vráskám.

Pokračujte ve čtení článku na další stránce

1
2

Líbil se vám článek?

Tisk
KRÁSA A MÓDA

Chcete být štíhlejší do plavek a čas pomalu utíká? Na…

Plavková sezóna je v plném proudu a sociální sítě už se zase hemží fotografiemi vypracovaných těl. A jak jste na tom…
KRÁSA A MÓDA

Okouzlete své okolí dokonale upravenými nehty. Vsaďte na moderní trendy…

Ruce bývají často poněkud opomíjenou částí našeho těla. Navzdory tomu, k čemu všemu je potřebujeme a jak často je ukazujeme druhým…
KRÁSA A MÓDA

Není nutné utrácet za kosmetické procedury, za mnohé krémy, nebo…

Říká se, že vlasy jsou korunou krásy každé ženy. Proto jim většina z nás věnuje náležitou pozornost a stará se o…
KRÁSA A MÓDA

Už nikdy nekoupíte v obchodě jakoukoliv zubní pastu! Jsou drahé…

Kdo by nechtěl mít krásný a zářivý úsměv, který je navíc i výsledkem skutečně zdravých zubů? Je to nejspíš touha…
KRÁSA A MÓDA

Vraťte svůj věk o několik let zpět! Díky těmto trikům…

Zub času na nás všech zanechává stopu. Určitě i tu pozitivní, kdy stále získáváme nové zkušenosti a životní moudrost, ale…
KRÁSA A MÓDA

Krátké účesy jsou opět hitem. Proč je zkusit? Díky nim…

Že žena nemůže mít krátké vlasy? Velký omyl. Dnes se jedná o typ účesu, který je velmi populární a který…