Víte, co je ten nejlepší bojovník proti vráskám? Nejsou to ani různé krémy, ani různé injekce, nebo mnohými doporučované kosmetické postupy a cvičení obličeje. Pomůže něco, co se získává z ryb. Jaká je to látka? -
Menu

Víte, co je ten nejlepší bojovník proti vráskám? Nejsou to ani různé krémy, ani různé injekce, nebo mnohými doporučované kosmetické postupy a cvičení obličeje. Pomůže něco, co se získává z ryb. Jaká je to látka?

Vrásky, problém, který trápí většinu populace v pokročilém věku. Ať chceme, či nechceme, vráskám se jednoduše nevyhne nikdo. Někoho zasáhnou dříve a někoho později. Někdo v boji proti nim utratí hromady peněz za krémy, injekce, operace a jiné podobné bolestivé metody. Jiný si z toho zase takové vrásky nedělá a v pohodě si žije dál. Ať už proti nim bojujeme nebo nebojujeme, vrásky nás dostihnou. A pokud je chceme co nejvíce eliminovat, není důvod sahat hluboko do kapsy. Existuje jednoduché řešení, které jistě mnohé z Vás překvapí. Rybí olej, resp. rybí tuk.

Vrásky jako zkušenost

Lidská tvář je místo, resp. tabule, na kterou se zapisuje vše, co prožijeme, či prožíváme. Je v ní umístěno nejvíce svalů z celého těla, a proto velmi snadno poznáme, zda je člověk radostný nebo smutný. Všechny naše zkušenosti spojené se vzpomínkami, ať už jsou pozitivní nebo negativní, zanechávají na naší tváři stopu jako připomínku na naši životní cestu. Děje se to, ať chceme či nechceme.

Vrásky na nás prozradí vše

Řeč je stále o vráskách, neboť je to jedno z nejdiskutovanějších témat krásy dnešní doby. Vrásky na každé člověka dokáží prozradit mnohé věci. Člověk se může snažit být tajemný, jak chce, ale vrásky dokáží odhalit všechno, dokonce i celou historii našeho života. Pozorný pozorovatel dokáže z vrásek poznat například:

  • jak často se usmíváme nebo mračíme
  • kolik času trávíme prací
  • jak často pláčeme

Neustálá touha vypadat mladě a krásně

Dříve byly vrásky považovány za znak stáří spojeného s moudrostí a zkušenostmi. Dnešní moderní doba se tomuto přesvědčení vzdaluje, každý chce vypadat mladý a krásný co nejdéle, a stáří je spíše handicap. Vrásky útočí na všechny stejně, na muže i na ženy. Skutečnost je taková, že muži si kvůli vráskám takové vrásky nedělají. Přítomnost těchto malých emočních otisků trápí spíše ženy, a pro mnohé je to hotová tragédie. Mnohé z žen to berou velmi osobně, a jsou schopné v boji proti vráskám nasadit všechny zbraně.

Ryby jako řešení

Řešení je ovšem velmi jednoduché, a navíc dostupné téměř pro všechny. Jde o výborný prostředek proti vráskám, díky kterému se už nebudete muset bát vyjít na ulici. Díky několika jednoduchým a účinným maskám, bude Vaše tvář opět zářit krásou a bezstarostným mládím. Veškeré tajemství spočívá v rybím oleji, který má podle všeho zázračné účinky.

Ať se Vám to líbí nebo ne, rybí olej je nejlepší a nejúčinnější přírodní prostředek v boji proti vráskám. Díky obsahu velkého množství vitamínů, působí pozitivně na naší na naši pokožku. Jedná se o vitamíny A a E, které pomáhají urychlovat proces regenerace pokožky, a zároveň jí dodávají elasticitu a hladkost. V případě, že se boj s vráskami týká i Vás, pozorně čtěte. Následujícími recepty na účinné masky budete jistě příjemně překvapeni.

Pokračujte ve čtení článku na další stránce

1
2

Líbil se vám článek?

Tisk
KRÁSA A MÓDA

Okouzlete své okolí dokonale upravenými nehty. Vsaďte na moderní trendy…

Ruce bývají často poněkud opomíjenou částí našeho těla. Navzdory tomu, k čemu všemu je potřebujeme a jak často je ukazujeme druhým…
KRÁSA A MÓDA

Není nutné utrácet za kosmetické procedury, za mnohé krémy, nebo…

Říká se, že vlasy jsou korunou krásy každé ženy. Proto jim většina z nás věnuje náležitou pozornost a stará se o…
KRÁSA A MÓDA

Už nikdy nekoupíte v obchodě jakoukoliv zubní pastu! Jsou drahé…

Kdo by nechtěl mít krásný a zářivý úsměv, který je navíc i výsledkem skutečně zdravých zubů? Je to nejspíš touha…
KRÁSA A MÓDA

Vraťte svůj věk o několik let zpět! Díky těmto trikům…

Zub času na nás všech zanechává stopu. Určitě i tu pozitivní, kdy stále získáváme nové zkušenosti a životní moudrost, ale…
KRÁSA A MÓDA

Krátké účesy jsou opět hitem. Proč je zkusit? Díky nim…

Že žena nemůže mít krátké vlasy? Velký omyl. Dnes se jedná o typ účesu, který je velmi populární a který…
KRÁSA A MÓDA

Doba sandálů a jiné otevřené obuvi se blíží. Máte z…

Teploty se pomalu zvyšují a to znamená potřeby změny vašeho šatníku. S tím souvisí také výměna obuvi, kdy se do popředí…