Níže najdete obrázek, krásnou krajinu i dům, na kterém jsou čísla. Pořádně se na něj zadívejte a věnujte velkou pozornost číslům. Které číslo je vám na obrázku příjemnější? Která část obrázku na vás působí příjemným dojmem? Dejte si na čas, a jakmile zjistíte vaše číslo, podívejte se, co které znamená.

Co řeknou čísla

Čísla uvedená na obrázku vám prozradí, co v nejbližší době můžete očekávat. A proč to funguje? Protože vždy zvolíte podle toho, jak se aktuálně cítíte a díky vibracím a energii z vesmíru, spojíte vaši vibraci s energií a zjistíte výsledek. Tímto jednoduchým způsobem k vám přichází odpovědi až z vesmíru. 

Číslo jedna

Hoďte za hlavu negativní věci a nezabývejte se tím, co momentálně není, a co vám tak akorát ubližuje či vás stresuje. Vyřešte to a zabráníte tak větším potížím.

Číslo dvě

Přejete si něco, čím chcete být už delší dobu? Brzy se k vám dostaví to, po čem tak toužíte a věřte, že vaše přání se vám splní.

Číslo tři

Nenechávejte svůj osud napospas! Vezměte ho do svých rukou. Nyní je pravý čas na váš úspěch. Teď nebo nikdy! Můžete získat podporu k dosažení vysněného cíle.

Číslo čtyři

Možná jste emotivně slabší, ale jen momentálně a věřte, že vás čekají veselé a rušné dny, cestování a také poznávání nových lidí. Jste připraveni převzít nové zkušenosti.

Číslo pět

Uniknete od víru velkoměsta a stresu. Čeká vás čas odpočinku a relaxace. Budete mít klidné a harmonické období.

Číslo šest

Mnoho věcí nefunguje tak, jak má. Snažte se nepodléhat a oceňte vše, co máte. Prozatím nebuďte zatrpklí na to, co již máte.

Číslo sedm

Čeká vás období zklamání, protože uvěříte v prázdná slova. Rozhodně se ale nelitujte! Vyhlížejte dopředu a pak jen věřte v to, co uděláte, ne pouze ve slova!

Číslo osm

Celé vaše tělo potřebuje klid a odpočinek. Nechte se rozmazlovat a hýčkat. Jedině tak dobijete své baterky.

Číslo devět

Váš čas za chvilku vyprší, proto si vytvořte přesný manuál, co a jak, a kdy budete dělat, abyste nevypadli z termínu.

Číslo deset

Možná byste to nečekali, ale do vašeho života se vrátí vaší staří přátelé.

Číslo jedenáct

Čeká vás něco, co byste opravdu nečekali. Možná to lze nazvat zázrakem! Věřte, tohle bude klíč k zázrakům a neočekávanému štěstí!

Číslo dvanáct

Když se řekne, jste příjemně zklamán, je to velmi zvláštní. Ale u vás to nyní tak je. Jste příjemně zklamáni někým, koho jste dříve neměli moc rádi.

Číslo třináct

Vaše šťastné období se blíží. Možná je to až k neuvěření, ale veškeré spory se brzy urovnají. 

Číslo čtrnáct

Bojíte se o něco nebo o někoho. Nebojte se požádat o pomoc svou rodinu nebo přátelé. Uvidíte, že vám pomohou velmi rádi.

Číslo patnáct

Takové rozhodnutí může být risk! Proto zvažte své rozhodování, než přijmete nabídku či opatření.

Číslo šestnáct

Vše se vyřeší magickým způsobem. Neztrácejte hlavu, protože v blízké době vám pomohou a podpoří vás dobré energie.

Číslo sedmnáct

Máte krásné manželství či milostný život, který někdy drhne, ale nyní na vás čeká něco, co vás jistě překvapí.

Sdílejte článek