David Hampl
12 září, 2022
, ,

Každá žena, která pravidelně doma uklízí, bude mít své vlastní typy, jak si práci co nejvíce ulehčit. Není to pouze prach, který se musí setřít, ale také podlaha nebo okna potřebují náležitou péči. Proto si vzpomeňte na tento článek, protože v něm objevíte spoustu nových informací, jak ukliditi pomocí tablet do myčky. Budou se hodit nejen na leštění lžiček, ale také na podlahu.

Jak můžete tabletu do myčky využít?

Pokud potřebujete vyčistit plastové části, musíte počítat s tím, že prachy se do plastu dostane hluboko. Je tak potřeba si připravit silný roztok přípravku. Tabletu dejte do 300ml horké vody. Tableta se sama rozpustí, nemusíte jí vůbec pomáhat. Roztok pak přelijte do rozprašovače a nanese na povrch plastové části. Plast se rychle zdá všechno, co na něj ulpilo, a nebudete mít skoro žádnou práci.

https://xitrosti.com/

Nakonec očistěte čistou vodou. Můžete používat nejen na plastové okenní parapety, ale také okna nebo dveře od balkonu. Tablety do myčky používáme v kuchyni, ale tady se nemusíte omezovat pouze na myčku. Hodit se bude také na jiné činnosti. Roztok nyní nemusí být tolik silný, proto můžete přidat horkou vodu až na jeden litr. Můžete pak vyčistit nejen lednici, ale také mikrovlnnou troubu. Snadno dostanete připálený tuk také z trouby, kde se velmi těžko odstraňuje.

Čištění podlahy bude hračka

Chcete mít čistou podlahu? Můžete to mít snadno a rychle právě díky tabletám do myčky. Na čištění podlahy použijte 100 ml roztoku, který nalijte do kbelíku s vodou. Potom už stačí jen namočit hadr a podlaha se bude lesknout. Kromě toho ale tabletu využijete na odolné mastné skvrny na různých površích.

https://xitrosti.com/

Máte špinavé kuchyňské utěrky? Nemusíte je hned dávat prát. Stačí je namočit do roztoku tablety do myčky s vodou a nechat několik minut působit. Utěrky budu zbavené bakterií a poté je můžete buď vyprat, nebo je ještě používat.

Zdroj: xitrosti.com

Sdílejte článek