Víte, co na Vás čeká v roce 2018? Podívejte se, zda můžete očekávat kariérní postup, či potkat Vaši osudovou lásku!

Symbol příštího roku bude rok Zemského Psa, který přinese množství překvapení. Narození v tomto roce dosáhnou v životě úspěchu ve všech oblastech života.

Jak se bude dařit jiným znamením? Co říkají hvězdy o lásce, prosperitě a úspěchu? V následujícím článku Vám nabídneme poradenství od profesionálního astrologa, který Vám prozradí, co můžete od následujícího roku očekávat.

Čtěte také: Fantastické: Držte jazyk na patře a dýchejte tak po dobu 60 sekund. Tomu co se stane s vaším tělem neuvěříte!

[hana-code-insert name=’google‘ /]Zemský Pes je velmi kategorický z hlediska půjček a dluhů – platí to pro všechna znamení zvěrokruhu. Protože pes považuje za přítele člověka, rok Psa bude příznivý pro milé a soucitné lidi. Největší důraz bude kladen na rodinu. Osamělí lidé si konečně najdou svou lásku a úspěch zažijí i ti, kteří si plánují založit rodinu.

Tento rok se pokuste vyhnout pokrytectví. Dařit se bude těm, kteří budou tvrdě a trpělivě pracovat, ať je to jakkoli náročné. Rok Psa bude oporou pro lidi s cíli a odhodláním. Podívejte se tedy, jak následující rok ovlivní právě Vás.

Beran

Během celého roku budete v centru pozornosti. Následujte své touhy a sny, klidně změňte práci a vydejte se na vlastní cestu životem. Osud Vám bude nakloněn a Pes Vás bude hlídat celý rok 2018. Těšení se ze samoty jednoduše nefunguje. Čas od času se vyskytnou problémy v milostných či přátelských vztazích. Co se týče financí, nečekejte žádné zázraky, ale vždy budete mít dostatek na to, abyste si uměli zajistit životní standard. Upřete pozornost na střed roku – v létě se stane něco, co bude rozhodující pro Vaši budoucnost.

Býk

Býci si mohou bez problémů plánovat větší nákupy. Letos jim totiž přinese požehnanou dávku štěstí v oblasti financí. Kvůli tomu však musí tvrdě pracovat – odměnu očekávejte v druhé polovině roku začátkem podzimu. Měli byste si dávat pozor na navazování kontaktů s novými lidmi, zejména těmi, kteří se s Vámi podílejí na práci. Budete svědky toho, jak Vám jiní závidí. Co se týče lásky, nečekejte žádné nové vztahy, s největší pravděpodobností se obnoví ty staré – říká se přece, že stará láska nerezaví. Zaměřte se na sebe a Váš osobnostní rozvoj.

[hana-code-insert name=’google‘ /]Blíženci

Tento rok bude rozhodující pro Váš partnerský vztah. Buď to všechno skončí svatbou, nebo tragickým rozchodem. Pokuste se podpořit svého partnera, a pak se zbavíte všech potíží. Osud se Vám odplatí nečekaným romantickým dobrodružstvím. První polovina roku bude pro Vás znamenat dlouhé hodiny strávené prací a výsledek se objeví až v říjnu, ale bude to stát za to! Pokud uvažujete o změně zaměstnání, udělejte to! Blíženci budou následující rok ovlivňováni moudrostí – následujte Vaše sny a splňte si i ty nejneuvěřitelnější touhy.

Rak

Čeká na Vás rok klidu a vyrovnanosti. Kariéra a vztahy půjdou jako po másle, bez krizí a radikálních změn. Důležitou roli ve Vašem životě budou hrát příbuzní a přátelé – zjistíte, že se jim dá skutečně věřit. Bude lepší, pokud nové kontakty navážete v první polovině a zbytek roku budete věnovat provádění starých plánů. V případě, že během prvních tří měsíců se Vám naskytne riskantní nabídka, chyťte se jí oběma rukama! Během tohoto období se nemusíte obávat, že se něco nepodaří.

Lev

Nejúspěšnějším měsícem pro Lvy bude prosinec. Koncem roku očekávejte nové nabídky ohledně Vašeho kariérního postupu. Oblast lásky bude turbulentní a nezapomenutelná. Osamělí lidé najdou své druhé půlky a dlouholetí manželé objeví ve vztahu (téměř) zapomenutou vášeň. Nebojte se experimentovat a nezapomínejte ani na Vaši intuici. Pokud Vám našeptává, že byste měli zkusit něco nového, nečekejte na žádné znamení!

Panna

První polovina roku bude velmi těžká. Je lepší soustředit se na práci a méně diskutovat o problémech s kolegy. Úspěch nepřijde tak brzy, jak byste si přáli. Zůstaňte však trpěliví a cílevědomí. Buďte opatrní při svých nadřízených, hlavně pokud chcete povýšení – nebojte se to navrhnout, existuje určité riziko odmítnutí, ale vše bude 50/50. Přátelství v tomto roce pro Vás nabude nový, romantický význam a staré vztahy zažijí oživení s ještě větší silou. V manželství se pokuste odhalit svou emocionální a citovou stránku, protože právě to může pomoci Vašemu partnerovi při překonávání náročného období.

Váhy

Tento rok bude zaměřen na vzdělávání a snahu dosáhnout něčeho nového. Zaměřte se na to, o čem jste už déle snili, zapište se na kurz, jděte na výlet. Větší pozornost práci věnujte v červnu a plánování výdajů přesuňte na listopad. V milostných vztazích očekávejte nové pocity. Dokonce i když jste s Vaším partnerem déle ve vztahu a všechno klape jako švýcarské hodinky, vždy se najde příležitost k vyšperkovaní Vaší lásky. Práce Vám pravděpodobně nebude přinášet velké uspokojení, přesto byste měli zůstat klidní. Vše se stabilizuje koncem roku.

[hana-code-insert name=’google‘ /]Štír

Tento rok si jasně definujte své cíle. Jen disciplína a sebeovládání Vám pomohou uspět. Neriskujte, vyhýbejte se konfliktům a pokuste se zůstat klidnými v každé situaci. Bude pro Vás lepší, pokud začnete s novými projekty či nápady koncem roku – listopad, prosinec. Totéž se týká i změny zaměstnání a místa Vašeho trvalého pobytu. Láska a romantika budou s Vámi po celý rok. Jestliže v první polovině roku se rozhodnete jet na výlet, nebo služební cestu, důkladně si zvažte, kdo s Vámi půjde – může být mezi nimi někdo, kdo radikálně změní Vaši kariéru.

Střelec

Věnujte více pozornosti vztahům než práci. Týká se to lásky, přátelství a dokonce i vztahů s příbuznými. Možná mezi sebou máte malicherné problémy, které byste věděli vyřešit okamžitě, ale raději si to necháváte na později. V práci se budete muset obracet, přibudou Vám nové povinnosti, které se však odrazí na platu či bonusech k výplatě. Nenechte se vnést do romantických intrik – mohou ve Vašem partnerském vztahu nadělat nemalé problémy.

Kozoroh

Změny v kariéře očekávejte v květnu. Jaro je obzvlášť příznivé z hlediska služebních cest a finančního plánování. Při práci na důležitých projektech můžete přijít do kontaktu s důležitými a vlivnými lidmi – poslouchejte jejich názory, vyplatí se to! Během podzimu, v listopadovém období konečně pocítíte klid. V tomto čase byste se měli věnovat rodinám, plánovat si dovolenou, nebo si jen tak užívat nicnedělání. Vztahy budou naplněny mimořádnou vášní a také se nevylučuje možnost nalezení nové lásky.

Vodnář

Rok 2018 bude Vaším rokem! Štěstí Vás začne doprovázet ve všech oblastech a z problémů Vám pomůže se vykličkovat bez vážných následků. Větší důraz přikládejte rodině a lásce – nestyďte se říct Vašim milovaným milá slova a darovat jim nějakou maličkost. Nedělejte ukvapené závěry a krátkozraké rozhodnutí. Před tím, než se pustíte do něčeho nového, popřemýšlejte o tom, klidně i třikrát. Dobré hospodaření s financemi se Vám vyplatí trojnásobně.

[hana-code-insert name=’Dole‘ /]Ryby

V tomto roce byste měli věnovat pozornost domovu a všemu, co Vás obklopuje. Pusťte se do oprav, vybudujte si zahrádku, zapojte se do dobročinných akci. Dovolená a víkendy nejsou nic pro Ryby, alespoň tak to tedy vypadá v roce 2018. Nedostatek času na rodinu a jiné záležitosti se ale odrazí na vyšší výplatě a bonusech. V lásce bude vše stabilní, bez konfliktů. A v případě, že pocítíte problémy ve finanční oblasti, Váš partner Vám přijde na pomoc.

Rok psa bude ovlivněn mírem a harmonií, na každého čeká kariérní či osobní růst. Věnujte pozornost zdraví, nepodceňujte dlouhodobější zdravotní komplikace a předcházejte jim správnou životosprávou.

Pokud se Vám článek líbil, nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli a rodinou :-)!