Vnučka udělala make-up své babičce. Vypadá o 20 let mladší!

Láska vnoučat k prarodičům má mnoho podob. Mladá vizážistka využila svůj koníček a zároveň práci k tomu, aby potěšila svou babičku. A díky tomu, že to nezapomněla zdokumentovat, se dostala mezi virální příspěvky na sociálních sítích. Její babička totiž po proměně vypadá úplně jinak. Make-up je magická věc, která dokáže zakrýt mnoho let.

Vnučka make-upem žije

Tea Flego miluje líčení od útlého věku. Již jako malá holčička líčila panenky, svou maminku i kamarádky. Bylo jasné, že se to postupem času stane také jejím zaměstnáním a životním posláním. V dospělosti se skutečně stala profesionální vizážistkou. Věnuje se hlavně mladým ženám, ale pro svou babičku udělala velkou výjimku.

zinoti.lt

Naštěstí make-up nezná věkovou hranici. Vždy můžete pomocí líčení zvýraznit svou ženskost a rysy obličeje. Na sociálních sítích ukazuje výsledky své práce od nejmladších klientek až po nejstarší. Jednou z nejstarších byla právě její 80letá babička, které díky tomu udělala obrovskou radost. Obvykle se jí dostává hodně chvály, ale s touto proměnou to na sociálních sítích vyhrála.

Čtěte také: Několik žen už bylo unaveno ze svého vzhledu a tak daly svoje vlasy do rukou specialistovi

Proměna babičky vzala všem dech

Tato mladá vizážistka na svých sociálních sítích často sdílí proměny, které dokáže její práce a správné použití make-upu. Když ukázala svou babičku před a po líčení, vyrazila všem dech. A nejšťastnější byla babička, která najednou vypadala o 20 let mladší. Vnučka navštěvuje svou babičku pravidelně, ale nyní jí napadlo, že ji potěší profesionální péčí.

Výsledek je naprosto dech beroucí a nikdy byste nečekali, že takto může vypadat 80letá žena jen díky make-upu. Hlavně, když se podíváte na fotku před a po líčení, budete nadšení. Představte si, že byste díky líčení mohly vypadat úplně stejně i v takto pokročilém věku. Je vidět, že každá žena je krásná a líčení jen zvýraznilo její přirozené rysy a krásu.

Zdroj: zinoti.lt