Vnuk pečuje o svou babičku, aby ji rodina nedala do pečovatelského domu

Pouto některých členů rodiny je velmi silné a nádherné. Nedokáže ho zničit ani věkový rozdíl, stárnutí nebo nemoc. Jestli rádi chodíte na TikTok a sledujete videa, najděte si Chrise Punsalana. Tento mladý muž má na sociálních síti kolem 2 milionů sledujících a jeho obsah je velmi netradiční. Nejde o žádný prodej produktů ani vtipná videa. Ukazuje, jak se stará o svou babičku!

Mladík odmítl dát babičku do pečovatelského domu

Chris je 29letý mladý muž z Hendersonu v Nevadě, který má velmi blízký vztah se svou babičkou s přezdívkou Lola. Po dlouhou dobu se chtěl stát youtuberem a experimentoval s obsahem. Teprve jeho láska k babičce mu získala pozornost a ideální obsah pro sociální sítě. Jeho rodina chtěla stárnoucí babičku dát do pečovatelského domu, protože se o ni nechtěli sami starat. Chris byl razantně proti.

Nyní věnuje babičce veškerý čas

Mladý muž chtěl své rodině dokázat, že Lolu nikam nemusí odkládat. Nemohli si dovolit pečovatelku na plný úvazek, a proto se jejím pečovatelem stal Chris. Nedokázal si představit, že jeho milovaná babička skončí v péči cizích lidí. Proto se rozhodl, že se jí bude věnovat na plný úvazek. Jeho rodina byla překvapená, ale jeho rozhodnutí podpořila.

Čtěte také: Nikdy nevíte, čím si lidé prochází. Tento příběh je toho důkazem!

Na sociálních sítích ukazuje každodenní život

Chris začal pravidelně dokumentovat jejich společné soužití. Od roku 2014 sdílel fotografie a od roku 2019 začal také točit videa se svou milovanou babičkou. Ukazuje jejich každodenní život a pouto, které je spojuje. Jeho babička stojí za každou minutu, kterou jí během dne věnuje. Vyžaduje hodně pozornost a trpělivosti, protože hodně zapomíná. To ale Chrisovi vůbec nevadí.

Každý si musí vážit času s bližními

Chris je jeden z lidí, kteří si uvědomují důležitost rodiny a váhu času. Chápe, že s ním babička nebude navždy a její čas se krátí. A chce s ní strávit každou chvilku. Lola je svému vnukovi velmi vděčná a užívá si každý den, kdy s ním může být. Takové momenty jsou právě ty, které dělají náš život krásnějším. Každý z nás by si to měl uvědomit a trávit s rodinou tolik času, kolik jen můžeme.

@firstnamechris

this would be impossible without my family #caregiver #hallmarkmovie #hallmark #caringacrossgenerationspartner

♬ original sound – Chris Punsalan

Zdroj: spotlightstories.co