Je to lidská přirozenost, zvědavost, jaká bude budoucnost. Proto mnozí z nás čtou horoskopy a obracejí se ke kartářkám a věštcům. Proroctví nebude na dlouhé hodiny, stačí se jen posadit, klidně dýchat a pečlivě zvážit, na jakou otázku chcete znát odpověď. Poté se podívejte na obrázek s čísly, zavřete oči a přejděte na obrázek kurzorem (stále mějte oči zavřené).

Věštkyně Aljona Kurilovna přináší proroctví pro každého z vás

Jednička znamená, že bude štěstí na vaší straně, neměli byste si nechat ujít jedinečnou příležitost. Dvojka znamená, že je čas opustit komfortní zónu a nebát se něčeho nového. Brzy obdržíte dobré zprávy, pokud jste vybrali trojku. Čtyřka značí, že důvěřujete ostatním, ale sami děláte chyby. Štěstí je velmi blízko, stačí otevřít oči – číslo 5.

Zjistíte, kam vás srdce táhne

Šestka značí využít příležitosti, sedmička znamená, že byste měli zvolnit. Osmička i devítka znamení v životě zpomalit a užívat si ho. Krásný život čeká právě vás, ale musíte nasadit nižší životní tempo. Dávejte pozor, co říkáte – podle 11 – lež se vždy odhalí v nejnevhodnější chvíli a může vás to ovlivnit na dlouhou dobu. 13 – vaše rande je blízko, čeká vás důležitá schůzka. 14 značí nalezení správné cesty, 15 nemluvit zbytečně.

Věnujte pozornost své práci, protože jinak nemůžete očekávat, že dostanete přidáno, říká 16. 17 znamená, že by se mělo zapomenout na minulost a měli byste se dívat už pouze dopředu. Jste milostí osudu, pokud jste vybrali číslo 18. Na nové seznámení je nyní nejvyšší čas, pokud ukážete na 19. Dvacítka přinese úspěšný rok, štěstí byste měli vzít za pačesy při 21. Myslete na zítřek, ale žijte už dnes, říká 22. Poslouchejte svou intuici, protože je pravdivá a může vám to pomoci v rozhodování, říká 23.

Mluvte zamyšleně, vaše slova mají velký význam. 25 znamená, že brzy přijde náročný test. 26 – noc je pro vás magický čas. Buďte pozitivní a sdílejte to také s ostatními. 28 – měli byste pravidelně odpočívat.

Každé číslo znamená jiné životní moudro

28 – váš život není tak špatný, jak si myslíte. 30 – nevzdávejte to, všechno bude fungovat, jak si přejete, chce to jen čas. 31 – pro vás je život příjemným překvapením. 32 značí, že je čas dokončit věci, které máte rozdělané. 33 – vaše sny se brzy stanou skutečností. U 34 je nutné myslet dříve, než promluvíte. 35 – potřebujete více sebevědomí. Štěstí je na dosah, říká 36. 37 – budete mít příležitost potkat nové lidi, tuto šanci si nenechte ujít.

Milujte sebe i své okolí a to vás bude také milovat. Brzy se stane něco důležitého, říká 39. 40 znamená, že budete mít dlouhý a jednoduchý život. 41 – všechno je lepší, než si myslíte. 42 – někdy je lepší nemluvit a jen poslouchat. 43 – brzy u vás nastanou změny. 44 značí, že budete mít sladký život. 45 – neměli byste spěchat se změnou zaměstnání. 46 značí, že byste měli respektovat ostatní, aby oni respektovali vás. 47 – nezastavujte se, pokud jste blízko cíli. 48 znamená, že bychom měli jednat tak, aby nám to bylo milé. Važte si skutků, které děláte, říká 49. 50 by vás měla naplnit odhodláním vyzkoušet něco neobvyklého.

Sdílejte článek