Vyberte si jedno z pírek a dozvíte se své nebeské poselství

Osobnostní testy jsou velmi populární. Není se čemu divit, protože ve většině případů skvěle fungují a můžete se díky nim dozvědět něco nového o sobě. Dnes stačí, abyste si vybrali jedno z pírek. Podle toho vám řekneme, jaké vlastnosti vám sesílá váš strážný anděl. Možná bude překvapeni, jaké vlastnosti se ve vás skrývají. Jaké pírko se vám líbí nejvíce?

Pírko č. 1 – cílevědomost a sebeuvědomění

Jestli jste vybrali hned první možnost, nikdy se neohlížíte za sebe. Jdete dopředu a nedíváte se do minulosti. Jste individualista, který věří hlavně ve své vlastnosti. Jste velmi odhodlaní a do všeho jdete naplno. Máte vysoké nároky, silnou energii a váš anděl strážný vám se vším pomůže. Soustředí vaši energii, abyste se mohli soustředit na své cíle.

Pírko č. 2 – harmonie a mír

Druhé pírko vám říká, že jste klidná, přátelská a mírumilovná osoba. Máte velmi houževnatou osobnost a velkou vytrvalost. Před každým rozhodnutím si všechno promyslíte do nejmenšího detailu. Vaším andělem je Asmodel, který vám pomáhá přinášet harmonii, rovnováhu a mír do života. Je velmi těžká vás rozzlobit, což je jedna z vašich nejlepších vlastností.

Čtěte také: Výměna manželek: Nepracují, přesto mají 27tisíc měsíčně! Nic nám nechybí, říká Marian!

Pírko č. 3 – vědění

tudasfaja.com

Strážný anděl Ambriel vám přináší moc vědění. Máte hodně nápadů a velký vliv na lidi kolem sebe. Váš styl je extravagantní a máte touhu neustále poznávat nové věci. Zdokonalujte svou mysl, protože je to vaše největší přednost. Máte skvělý smysl pro humor a nedokážete se nudit. Návštěvy muzea, výstavy, kina nebo knihovny jsou u vás na denním pořádku.

Pírko č. 4 – emoce

Podle posledního pírka jste velmi citliví, oddaní a chcete neustále pomáhat ostatním. Nejdůležitější je pohodlí a teplo domova. A samozřejmě vaši blízcí. Vaším strážným andělem je Muriel, který používá sílu měsíce. Díky tomu dokážete překonat všechny těžké a nepříjemné situace v životě. Podporuje vás také v tom, abyste byli více otevření a sebevědomí.

Zdroj: tudasfaja.com