David Hampl
3 ledna, 2023
, ,

Všichni v životě potřebujeme ochranu. Každý z nás se ale potýká s jinými věcmi, které nás ohrožují nejvíce. Dnešní test je velmi jednoduchý, ale můžete se velmi jednoduše dozvědět, před čím vás váš strážný anděl bude nyní chránit nejvíce. Nezapomeňte ale na to, že byste mu měli také trochu pomoci a přijmout veškerou pomoc a ochranu, kterou vám nabídne. Vyberte si jedny křídla a uvidíte, co vás čeká.

https://nor-info.ru/

Křídla č. 1

První pár andělských křídel naznačuje, že potřebujete ochranu hlavně před sebou samým. Jste velmi pečlivý, pracovitý a velmi zaneprázdněný člověk. Díky tomu zapomínáte na lidi, na kterých záleží. Snažte se chránit před vlastnímu úsudky, které ublíží vám i lidem ve vašem okolí. Přestaňte se odsuzovat, protože se nemáte čeho obávat. Soustřeďte se více na sebe a své blízké.

Křídla č. 2

Tato křídla o vás říkají, že se často necháváte ovlivnit volbami jiných lidí. Místo toho byste se měli pořádně podívat na sebe a pochopit, proč jste tak závislí na rozhodnutích jiných lidí. Důvody mohou být různé. V každém případě byste je měli najít a změnit. Nedělejte věci jen proto, že to od vás někdo očekává. Dělejte vlastní rozhodnutí a budete mnohem šťastnější.

Křídla č. 3

Třetí křídla ukazují, že potřebujete ochranu před ostatními lidmi. Vaše citlivost způsobuje, že se bojíte všeho, co udělají lidé ve vašem okolí. Dávejte si pozor, aby tato vlastnost sloužila k vašemu užitku. Nedůvěřujte lidem, které dobře neznáte. Zároveň ale nenechte nikoho, aby zneužíval vaší slabosti a citlivosti. Vše je o rovnováze.

Křídla č. 4

Poslední pár křídel o vás říká, že se dokážete ponořit do každého situace i vztahu. Zajisté vedete fascinující život plný vzestupů i pádů. Překvapení pro vás není nic nového. Zároveň ale budete potřebovat ochranu před těmito volbami, protože vám někdy mohou ublížit. Vaším největším rizikem jsou vlastní rozhodnutí, která vás mohou přivést do velmi nepříjemných situací.

Před čím se musíte nyní nejvíce chránit?

Která z křídel jste si vybrali? Na každého tento test jistě odpovídat nebude, ale na většinu lidí rozhodně ano. Doufáme, že jste se dozvěděli, na co si musíte nyní ve svém životě dávat největší pozor. Snad se tím budete řídit a váš život bude mnohem lepší než nyní. Žijte život, který pro vás bude nejlepší, a budete ho doopravdy milovat.

Zdroj: nor-info.ru

Sdílejte článek