David Hampl
29 října, 2019

Sněhové vločky jsou krásné a člověk mnohdy žasne nad tím, co unikátního dokáže příroda vytvořit. Není to ale jenom krása, kterou lze obdivovat. Zapomínat nelze také na to, že obyčejná sněhová vločka dokáže pomoci nahlédnout i do vašeho nitra. Podívejte se na obrázek a jednu si vyberte. Díky této volbě odhalíte karmu ze svých předchozích životů. Zdá se to neuvěřitelně ale je to tak.

Vločka 1

Zvolili jste právě tuto vločku? Pokud ano, tak to o vás říká, že jste v minulém, životě byli patrně sami. Že jste byli od mnoha lidí spíše odcizeni, než že byste s nimi trávili čas. To se nyní podepisuje na tom, že za všech okolností hledáte jenom vztahy. I za cenu toho, že v nich nejste šťastni, tak v nich chcete vydržet. Už nechcete být znovu sami a raději trpíte špatného partnera, nebo partnerku. Pokud chcete svůj život změnit, obklopujte se dobrými lidmi ve své rodině, ve škole, v práci i v okruhu přátel. To je pro vás nejlepší.

Vločka 2

Pokud jste si vybrali tuto vločku, tak jste v minulém životě byli osobou, která věřila tomu, že dosáhne svých cílů. Ne vždy se vám to ale povedlo, což se následně přesunuje i do vašeho současného života. Mnohdy nedokážete dobře zanalyzovat co chcete, a to se může negativně podepsat na vaší finanční, psychické, ale i fyzické stránce. Jde o důsledek neuváženého chování. Pokud chcete být v životě spokojeni, tak začněte přemýšlet. Než něco uděláte je třeba si vše důkladně promyslet, nebo se i poradit s ostatními. Pak to bude fungovat.

Vločka 3

Zvolili jste tuto vločku? Jestliže ano, tak byl váš předchozí život spojený s tím, že jste příliš nedůvěřovali lidem, jelikož jste pro ně byli lovnou zvěří. A právě takto se můžete cítit i v tomto životě. Velmi se bráníte kontaktům i vztahům, jelikož se obáváte, že to bude chyba. Měli byste se naučit lidem zase začít věřit. Díky tomu si je budete moci pustit do svého života a budete se moci přesvědčit o tom, že ne každý je špatný. Začněte postupně, u lidí, co znáte nejvíce.

Sdílejte článek