Výplně rtů jsou velmi nebezpečné, i když si to ženy neuvědomují

Plastická chirurgie je v současnosti velmi populární mezi mladými i staršími ženami (i muži). Navíc nikdy nebyla finančně přístupnější než nyní. Mnoho lidí si ale neuvědomuje, že se jedná o zásah do těla. A každé kosmetické ošetření představuje riziko. To zjistila také jedna Angličanka, která šla na běžné výplně rtů a skončila s neuvěřitelně oteklou tváří. O svou zkušenost se podělila na sociálních sítích.

https://uppskattat.se/

Šílená alergická reakce

Na TikToku Courtney Bell sdílela fotografie před a po aplikaci výplní. Tato mladá žena neměla tušení, že může mít na látku alergickou reakci. To je ale samozřejmě riziko u každého zákroku a každého léku, který si vezmete. Rty měla během několika hodin velmi oteklé a později ani nemohla mluvit. Fotografie, které sdílela, jsou naprosto šokující.

https://uppskattat.se/

Courtney šla na zákrok pro rozpuštění výplně rtů. To mělo způsobit, že se její rty zmenší na původní velikost. Bohužel se stal přesný opak. Lékař aplikovat 1 ml roztoku pro rozpuštění výplně, ale Courtney na tuto látku měla bohužel alergickou reakci. Nakonec to vypadalo, že si nechala dát botox místo toho, aby si rty zmenšila.

Čtěte také: Dnes zemřel filmový a divadelní herec Josef Somr, bylo mu 88 let

https://uppskattat.se/

Rty se neustále zhoršovaly

Courtney otekla ihned po aplikaci injekce. Večer nakonec usnula, i když měla velké bolesti. Ráno se probudila a celý obličej měla velmi červený, oteklý a bolestivý. Rty měla již tak velké, že bylo téměř nemožné je zavřít. Courtney doufala, že spánek alergickou reakci zmírní a rty budou ráno menší. To se bohužel nestalo. Efekt byl ještě horší.

https://uppskattat.se/

Nemohla mluvit, plivala a nedokázala formovat slova. Jazyk a krk měla také oteklý. Obávala se, že se nakonec začne dusit. Proto se vydala do nemocnice, aby jí někdo pomohl. V nemocnici jí lékaři dali léky na alergii a řekli, že měla silnou alergickou reakci. Potom zjistili, že měla alergický nález v testech již před provedením procedury. Látku do těla jí proto žádný lékař neměl nikdy aplikovat!

Zdroj: uppskattat.se