Vyzkoušejte napařování pleti. Má hned sedm výhod pro vaši krásu

I když dnes kosmetické salony nabízí nejrůznější procedury, které slibují skvělé účinky, přesto ne vždy platí, že čím modernější, tím lepší. Častokrát jsou různé nové metody spíše reklamním tahákem než skutečným pomocníkem v boji za krásnou pleť. Není tedy nezbytné hned vyzkoušet každou novinku, raději vsaďte na osvědčené napařování pleti, které má pro zdraví vaší pokožky mnoho benefitů.

Čistá pleť a zmenšené póry

Zejména ženy, které trpí na rozšířené a ucpané póry, nedají na napářku dopustit. Teplo páry šetrně otevírá póry a umožňuje jim přirozeně se čistit bez nutnosti drastických zásahů do pleti. Před každým čištěním pleti je dobré ji na chvíli vystavit působení páry, jelikož pak půjdou zanesené póry snadno a bezbolestně odstranit.

Více kyslíku

Věděli jste, že vaše pleť potřebuje i hodně kyslíku? Díky vystavení pleti páře dochází k rozšíření drobných cévek v obličeji, které pak do buněk pleti přivádějí s krví více blahodárného kyslíku. Ten pomáhá urychlovat obnovu buněk a zlepšuje celkový vzhled pleti. Dopřejte pleti, aby se také mohla pořádně nadechnout.

Čtěte také: Proměna vzhledu dokáže vrátit ženám sebevědomí

Proti vráskám

Vrásek a stárnutí pleti se obává snad každá žena. Pravdou je, že bez chirurgického zásahu se jim nedá zcela vyhnout, ale díky pravidelné péči o pleť lze jejich výskyt alespoň eliminovat a udržovat pleť v dobrém stavu po daleko delší dobu. Napařování podporuje přirozený proces tvorby kolagenu a elastinu v pleti, což jsou látky, které jsou přímo odpovědné za udržování mladistvého vzhledu pleti.

Hydratace i zvenku

Všichni dobře víme, jak je hydratace důležitá pro celé naše tělo, nejen pleť. Důležité je doplňovat tekutiny zevnitř dostatečným pitným režimem, ale neměly bychom zapomínat ani na hydrataci zvenku. Pára dodává pleti vlhkost i zvenku a díky otevřeným pórům je pleť schopna ji lépe absorbovat.

Účinnější produkty

Také se vám občas zdá, že produkty, které na pleť používáte, mají jen malý vliv na vzhled vaší pokožky? Možná není chyba ve špatně zvoleném produktu, ale v aplikaci. Jak již bylo řečeno, pleť se díky působení horké páry otevírá a to znamená, že je nejen možné z ní snadněji odstranit nečistoty, ale také do ní lépe zapracovat pečující produkty. Po napařování tedy nezapomeňte pleť pečlivě ošetřit vhodným přípravkem pro váš typ pleti a uvidíte, že bude fungovat o poznání lépe.