Vzácný talent 59letého muže ohromila porotce talentové show

John Wines se ve svých 59 letech rozhodl jít do talentové soutěže America’s Got Talent. Chtěl všem ukázat, jaký je jeho talent. Na pevní pohled byste si nemysleli, že postarší muž může předvést něco speciálního, ale to byla obrovská chyba. Vypadá sice jako nenápadný soused od vedle, který vám s radostí půjčí sekačku na trávu, ale ve skutečnosti je to úžasný rockový kytarista.

Nenápadný učitel předvedl úžasné představení

John se díky účasti v soutěži hodně proslavil a na sociálních sítích mý přes 1 milion sledujících. Není se čemu divit, protože jeho talent je neobyčejný. V zaměstnání pečuje o výuku dětí, ale jeho velkou vášní je hudba, které se věnuje po mnoho let. Nyní se rozhodl svůj talent předvést na pódiu před porotou. To, co John předvedl, rozhodně nikdo z přítomných nečekal.

Obrovský talent!

John na pódium přijde se svou kytarou Charvel Pro-Mod DK24 HH FR M a zahraje nesmrtelnou klasiku od Queen. Na We Will Rock You začne tleskat a zpívat celý sál. John si mezitím nesmírně užívá hru na svou krásnou kytaru, ze které se linou ty nejkrásnější rockové tóny, jaké si můžete představit. Je vidět, že doopravdy umí hrát a vytvořit úžasnou atmosféru, i když je na první pohled velmi nenápadný.

Čtěte také: Muž rozvířil ve Švédsku během pohřbu své ženy a dítěte debatu o alkoholu za volantem

Dojatý muž nedokázal zadržet slzy

Celé publikum tleská ve stoje. Porota se k nim přidává a John nemůže uvěřit svým očím. Takovou reakci na své hraní rozhodně nečekal a se slzami v očích všem dekuje. Od poroty se dočká samozřejmě jednohlasného „ano“ a v soutěží postoupí do dalšího kola. Simon Cowell řekl: „To jsem vůbec nečekal. Vypadáš tak normálně, mile a sladce. A pak se při vystoupení proměníš v někoho jiného. Miluji to.“

Celá porota byla překvapená a nadšená

Howie Mandel nazval kytarové představení velmi překvapivým a nečekaným počinem. John Wines se během několika vteřin stal jedním z největších překvapení, které porota viděla. Jde o bývalého elektrikáře, který se stal učitelem, ale ihned by se mohl stát také rockovou hvězdou. Jak se říká, nikdy nesuď knihu podle obalu!

Zdroj: seeitlive.co