Vzpomínáte na úžasnou herečku „Abby“? Dnes byste ji sotva poznali

Herečka Pauley Perrette hrála v seriálu NCIS velmi zvláštní vědkyni, která byla velmi inteligentní především v oblasti IT. Herečka je svém seriálové postavě Abby v mnohém podobná. Ve skutečnosti mají mnoho společného a Pauley se snaží hodně věnovat pomoci druhým. V jiném seriálu nebo filmu ji ale sotva zahlédnete, protože z hereckého světa zmizela.

https://sv.stories.newsner.com/

Pauley toho dokázala v životě už dost

Herečka už pověsila svoje řemeslo na hřebík a věnuje se jiným činnostem. Po několika televizních vystoupeních raději opustila seriálovou roli. Původně ale herečkou být vůbec nechtěla, protože se vzdělávala a chtěla pracovat v úplné jiné oblasti. Nakonec se ale stala oblíbenou seriálovou hvězdou, kterou si bude každý milovník krimiseriálů pamatovat jako Abby. Forenzní vědkyně byla vždy velmi přímá a dostala se pod kůži nejen divákům, ale také hereckým kolegům.

Během noci se stala známou po celém světě. Neexistuje snad nikdo, kdo by si nevybavil mladou dámu s dvěma culíky, jak rozporuje svému nadřízenému. V seriálu NCIS vystupovala po dlouhých 15 let a není divu, že toho zažila opravdu spoustu. Bohužel má s natáčením a seriálem spojené také negativní vzpomínky. Svěřila se s tím, že ji několik let obtěžoval stalker, a také že seriál musela opustit za zvláštních okolností.

https://sv.stories.newsner.com/

Stala se silnou ženou, která ví, co chce

Dnes ji znovu můžete vidět pozitivně naladěnou a připravenou poprat se s tím, co přijde. Během let se stala silnější osobou, která už ví, jak má brát život. I když ho měla v některých obdobích opravdu komplikovaný. Narodila se v roce 1969 v Louisianě, ale dětství strávila na mnoha místech po Spojených státech. Bydlela v Severní Karolíně, Jižní Karolíně nebo Tennessee, střední školu šla studovat do Georgie.

Už od malička se Perrette zajímala o kriminalistiku a zajímavé příběhy z této oblasti. Občas byla i posedlí tím, že musela číst kriminální příběhy, které ji nakonec dohnaly až k účasti v seriálu. Když byla menší, chtěla se stát agentkou FBI nebo být součástí rock’n’rollové kapely. Nakonec ale skončila v jiné oblasti, která ji proslavila.

https://sv.stories.newsner.com/

Na některé momenty v dětství nevzpomíná ráda

Co se týče jejího dětství, vzpomíná především na dobu, kdy byly zavražděné děti. Stalo se tak v Atlantě, kde žila. Vraždy se staly mezi lety 1979 a 1981. „Žila jsem v Georgii, když došlo k nechvalně známým vraždám dětí v Atlantě, byla jsem přibližně ve stejném věku jako ty děti a žila jsem přímo na řece Chattahoochee.“ A tam začala ona posedlost kriminálními případy.

Herečka se přiznala, že si z té doby vystřihla a schovala každý článek, který v novinách našla. Byla sice příliš mladá na to, aby rozuměla všemu, ale tolik se chtěla dopídit výsledku, že si opravdu připadala jako blázen. Po střední škole se pak přestěhovala do New Yorku, aby mohla ve studiu pokračovat. Studiem pak žila, nic jiného ji nezajímalo. Všechno, co se naučila, chtěla v životě využít, a navíc to byla premiantka, která domů nosila jen A.

https://sv.stories.newsner.com/

Vzdělání nebylo zadarmo, a Pauley potřebovala peníze

Musela mít několik zaměstnání současně, aby studium zaplatila. Bylo to velmi náročné období. Zkusila si skoro všechny brigády, na které narazila. Vidět jste ji mohli nejen za barem, ale také jako kuchařku na lodi, kde se scházela pouze vybraná smetánka. Do herectví ale nikdy nic nevložila, protože to nebyla její priorita. Chtěla jen dokončit magisterské studium, ale slyšela o dívce, která si reklamou vydělala velké peníze.

Herečka si tak řekla, proč to nezkusit? Byla to snad náhoda, že tu dívku slyšela? Chtěla vydělat oněch 3 000 dolarů, o kterých dívka mluvila. A tam to vlastně celé začalo. Vystudovala sociologii, psychologii a forenzní vědu. Studovala lidské chování, a vědomosti se ji pak hodily při natáčení seriálu. Věděla, jak se osoby cítí, jak myslí a co může být jejich další krok. To byly velké výhody.

https://sv.stories.newsner.com/

Roli Abby získala v novém tisíciletí, a hned ji vystřelila nahoru

Perrette si zahrála v mnoha jiných seriálech, ale nikdy neměla takový úspěch, jak právě Abby z NCIS. Objevila se tam jako forenzní vědkyně, která si zahrála po boku Marka Harmona nebo Leroye Jethro Gibbse. První vysílání sice nebylo tolik úspěšné, jak se možná předpokládalo, ale čím dál více si seriál získával oblíbenost u diváků. Nakonec se stál ve Spojených státech seriálem číslo 1 a Pauley se změnil život.

Seriál nakonec získal filmové i televizní ceny a pro herečku to byl obrovský úspěch. Jednalo se o její první výraznější roli, a stala se tak přes noc hvězdou. Sama herečka tuto roli milovala a byla hrdá na to, co dělá. Zahrála si v celkem 354 epizodách tohoto seriálu. Během natáčení ale dělala také další věci. I když se herectví zdá jako práce snů, má také své stinné stránky, o kterých se Pauley rozhodla promluvit.

https://sv.stories.newsner.com/

Její exmanžel ji sledoval na každém kroku

Pauley milovala svou práci, ale její soukromý život už taková hitparáda nebyl. Vdala se za hudebníku Shiverse, ale jejich vztah neskočil dobře. Pro svého bývalého manžela musela nechat vydat příkaz, aby se k ní nepřibližoval. Měla z něj velký strachy a neváhala zavolat policii. Herečku totiž dlouho sledoval, a to nejen osobně, ale také prostřednictvím sociálních sítí.

https://sv.stories.newsner.com/

Poté se zasnoubila s kameramanem Bosmanem, ale ani tentokrát to nevyšlo – v roce 2008 se rozešli.

https://sv.stories.newsner.com/

Poté měla i několik vztahů se ženami, ale nakonec se rozhodla, že svůj život zasvětí pouze sobě a bude žít v celibátu. Ohledně natáčení seriálu NCIS kolovalo také mnoho historek. Z pořadu totiž odešla za zvláštních okolností, protože se nepohodla se svými kolegy.

https://sv.stories.newsner.com/

Zdroj: sv.stories.newsner.com