Z dvoupatrového autobusu se stal domov pro 8 lidí!

Dane Eyerly a jeho velká rodina opustila svůj velký dům a rozhodli se pro úplně jiný životní styl. Nyní si je celá rodina mnohem bližší, protože žijí ve dvoupatrovém autobusu a cestují společně po Spojených státech. Rodina nikdy nebyla spokojenější, i když je jejich životní styl a domov na kolech pro mnoho lidí nepochopitelnou volbou. Jak se k tomu dostali?

Velká životní změna

V roce 2020 se rodina rozhodla, že prodá svůj dům a nemovitost, kterou pronajímali. Prodali také 95 procent svého majetku. Nakonec do autobusu se toho tolik nevejde. Pronajali si malý byt, aby mohli ušetřit více peněz. Rodiče šesti dětí předtím tvrdě pracovali a neustále se hnali za penězi. Cítili se vyhořelí a potřebovali změnu. Navíc chtěli s dětmi trávit mnohem více času.

onlinenytt.com

Rodiče věděli, co chtějí

Během života v pronájmu si udělali řidičský průkaz na autobus. Původně hledali obytný vůz, ale potom objevili dvoupatrový autobus. Potřeboval hodně péče, aby se stal jejich domovem na kolech, ale to je neodradilo. Po renovaci se mohli nastěhovat dovnitř a splnit si svůj sen. Každý den tráví spoustu času se svými dětmi a jsou mnohem jednotnější jako rodina, jako jeden celek.

Čtěte také: Fanoušci v slzách: Zemřel herec, který byl legendou z filmů Harry Potter !

Dvoupatrový autobus je nyní jejich domovem

Autobus má v sobě plně vybavenou kuchyň, jídelní kout, obývací prostor, prádelnu, dvě samostatné toalety a sprchu. Dětem nechali velký prostor v zadní části autobusu pro domácí výuku a hraní. Zároveň se tam nachází manželská postel, kterou manželé odhalí na noc. A během dne si tam děti pohodlně hrají. Pár dokázal využít celý prostor na maximum.

Interiér je geniální

Každý centimetr dvoupatrového autobusu má velmi konkrétní účel. To ovšem není všechno. Před vstupem dovnitř by vás nikdy nenapadlo, jak to tam vypadá. Uvnitř je to jako malý hotel na kolech. Kuchyňská deska je z tmavého dřeva, vedle ní se nachází kožené lavice a výhled do okolí. Každý prvek autobusu je naprosto dokonalý a rodině se tam žije velmi dobře.

Zdroj: onlinenytt.com