Zachráněný pitbul donese cokoliv budete chtít. Jeho majitelka si nevědomky pořídila skvělého pomocníka

Mya je zachráněná pitbulí slečna. Její majitelka si ji z útulku vzala, když jí bylo pouhých 9 měsíců. V té době byla značně podvyživená, protože odmítala jíst jídlo, které jí v útulku nabízeli. Ale doma jí její nová majitelka začala dávat maso a jiné pochoutky a Mya se brzy pěkně zakulatila a začala získávat zdravý a silný vzhled.

https://madlyodd.com/

Aport jako nejoblíbenější hra

Její majitelka si brzy všimla, že velmi ráda aportuje a nosí různé věci. Považovala to za roztomilou vlastnost, ale nepřikládala tomu větší důležitost. Koneckonců aportování miluje většina psů a jsou rádi, když se jim hází míček.

https://madlyodd.com/

Pomocník, který nepotřebuje plat

Jenže Mya byla přeci jen jedinečná. Vždycky si přinesla misku, když chtěla jídlo, a paničce začala postupně nosit třeba ponožky, kabelku nebo cokoliv, co běžně potřebovala. Její majitelka proto brzy pochopila, že tato vášeň by se dala přetavit v něco velmi užitečného. A začala Myu trénovat.

Čtěte také: Ani desítky let odloučení nezpřetrhaly rodinné pouto. Žena svou dceru spatřila po dlouhých 70 letech

Naučila ji znát názvy spousty různých věcí v domácnosti a z Myi se postupně stal skutečný pomocník při všech každodenních aktivitách. Dokáže přinést skutečně téměř cokoliv, na co si ukážete. Jelikož se jedná o pitbula, má velmi silné čelisti a dovede v tlamě unést skutečně třeba i koš plný brambor nebo tašku s nákupem. Když jde tedy panička na nákup, může vyrazit klidně pěšky, protože Mya jí nákup domů ochotně donese.

https://madlyodd.com/

Rekonstrukce snadno a rychle

V posledních týdnech se majitelka pustila do velké rekonstrukce svého domu a z Myi se stal také nejlepší stavební pomocník. Můžete ji vidět, jak nosí po domě štětce, nářadí a podává všechno, co je potřeba.

Sama majitelka o ní říká: „Psa jsem si pořídila jako společnost a chtěla jsem pomoct těm opuštěným zvířatům v útulku. Namísto toho ale mám prvotřídního pomocníka, který pracuje jen za stravu a pohlazení, a ještě to dělá se skutečným nadšením!“

Zdroj: yodd.com