Zamilovaný pár se po 13 potratech konečně dočkal dítěte!

Zázraky se dějí. Pro mnoho žen je v dnešní době těžké si prožít zdravé a šťastné těhotenství. Lori Worsleyová měla celkem 13 potratů, než se jí podařilo přivést na svět živé a zdravé dítě. Téměř všechna její těhotenství skončila v prvním trimestru a dvě těhotenství skončila ve druhém trimestru. Vypadalo to, že s manželem nikdy nebudou mít vlastní dítě, ale potom se stal velký zázrak.

Dlouhá cesta k založení rodiny

Lékaři zjistili, že Lori trpí antifosfolipidovým syndromem. Jde o stav, který způsobuje potraty. A navíc měla problémy s placentou. Tyto dva faktory dohromady způsobily všechny problémy, kterým po celá léta trpěla. Nikdy se jí nepodařilo donosit dítě až do konce. Lori se ale nevzdávala a s manželem se stále snažili o přirozené početí. To by každá žena na jejím místě nedokázala. Jeden potrat za druhým by jistě všechny ženy dostal na kolena. Lori se nevzdávala naděje.

Holčička se narodila předčasně

Lékařka dala Lori léky, které potlačili imunitní systém a podpořili dlouhodobé těhotenství. Všechno vypadalo dobře, ale nakonec jí ve 30. týdnu těhotenství praskla voda a Lori začala rodit. To bylo velmi brzy, protože běžně je těhotenství dlouhé 40 týdnů. Dítě se narodilo celých 10 týdnů předem a skončila v inkubátoru. Byla velmi drobná, ale po 11 týdnech se mohla podívat domů. Její rodiče nemohli být šťastnější, že mají konečně doma vlastní dítě a těší se z její přítomnosti každý den.

Čtěte také: Matka tří dětí se dočkala pomoci od slavného milionáře. Jak to probíhalo?

Velký zázrak

Malá holčička dostala krásné jméno Ivy. V současnosti je jí 9 měsíců a její příběh je považován za velký zázrak. Lori a její muž se nikdy nevzdali a neustále se snažili dál. Nic je nezastavilo a nyní mají svou vysněnou holčičku doma ve svém náručí. Takových zázraků se ani v dnešní době pokročilé medicíny neděje příliš mnoho. Bez zásahu lékařky by se jim to možná nepodařilo nikdy. A díky intenzivní jednotce péče v porodnici holčička přežila první týdny na světě. Za tohle všechno jsou rodiče velmi vděční.

Zdroj: nzherald.co.nz