Zamilovaný pár se vzal na veterinární klinice. Proč?

Většina nastávajících nevěst si vysní svou dokonalou svatbu. A většinou nejde o ordinaci veterináře. Pro jeden pár to bylo dokonalé místo pro svatbu, protože chtěli svou lásku uzavřít za přítomnosti svého milovaného psa. Ten by jinak na jejich obřadu chyběl. Každá žena je jiná a musí k sobě najít ideálního muže, který ji bude brát takovou jaká je. Cat Kukla si takového muže našla.

Ženichovi nezáleželo na místě

„Když jsem vyrůstala, nebyl jsem moc holčičí a nikdy jsem nesnila o vdávání jako většina malých dívek. Ale co si pamatuji, snila jsem o tom, že budu mít Beara (svého psa) jako součást své svatby v malém červeném autě,“ řekla Cat pro The Dodo.

Naštěstí má partnera, který to viděl stejně. Když Bear skončil na veterině a nemohl na svatbu, zeptala se snoubence, jestli by si jí vzal v ordinaci u veterináře. Ten okamžitě řekl, že si ji vezme kdekoli a kdykoli. Na ničem mu nezáleží, pouze na tom, aby se stala jeho manželkou.

Čtěte také: Jednoho večera rodiče odešli a už se domů nevrátili. Jejich dcera objevila pravdu až po 75 letech.

pl.newsner.com

Malá svatba s milovaným pejskem

Psovi je již 17 let a potýká se s mnoha zdravotními problémy. Právě proto musel zůstat u veterináře a nemohl jít na svatbu, jak se původně plánovalo. Naštěstí Jimmy neviděl problém v tom, aby se s Cat vzali na veterině. Nepotřebovali velký obřad a stovky svatebčanů. Bylo pro ně důležité, že se svatby účastní jejich milovaný pes a uzavřou manželský svazek na počest své lásky. A to také udělali. Bear byl na červeném invalidním vozíku obklopený květinami, jak si Cat přála.

Svatební obřad ve veterinární ordinaci

Obřad se konat v čekárně veterinární ordinace VCA Veterinary Emergency Servise & Veterinary Speciality Center za přítomnosti rodiny a přátel. Nebyl to velký obřad, ale všichni si ho naplno užili. A hlavně nevěsta, která měla po svém boku svého čtyřnohého přítele. Po obřadu se dokonce Bearovi udělalo lépe a vyšel si na krátkou procházku ven, což už několik dní neudělal. A nyní se také zdá, že se mu po zdravotní stránce daří lépe. A Cat s Jimmym jsou již manželé!

Zdroj: pl.newsner.com